Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Gdzie można wykonać test NIFTY we Wrocławiu?

Gdzie można wykonać test NIFTY we Wrocławiu?

Test NIFTY Wrocław to oferta badań genetycznych dedykowana dla par oczekujących dziecka. Test NIFTY to genetyczne badanie prenatalne o wysokiej czułości, które cieszy się coraz większą popularnością. Opiera się ono na nowoczesnej technologii analizującej wolne płodowe DNA obecne w krwi ciężarnej.

Czy warto robić badania NIFTY we Wrocławiu?
Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY we Wrocławiu?
Jakie wady wykrywa NIFTY we Wrocławiu?
Gdzie we Wrocławiu można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Czy warto robić badania NIFTY we Wrocławiu?

Warto wykonywać test NIFTY bez względu na to, w jakim mieście opracowywana jest próbka. Badanie NIFTY analizuje cffDNA, a więc materiał genetyczny dziecka, bez konieczności stosowania zabiegów inwazyjnych. Dzięki temu analiza jest bezpieczna i może z powodzeniem zastąpić wiele innych badań prenatalnych, mniej czułych i związanych z większym stresem.

Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY we Wrocławiu?

Test NIFY cena obejmuje opracowanie wyniku i ewentualną konsultację z lekarzem genetykiem. Badania wolnego płodowego DNA wymagają zastosowania specjalistycznej analizy, dlatego też konieczny jest określony czas oczekiwania na wynik, którego nie da się przyśpieszyć. Zazwyczaj na wynik Test NIFTY Wrocław należy czekać 6-10 dni roboczych.

Jakie wady wykrywa NIFTY we Wrocławiu?

Test NIFTY Wrocław ukierunkowany jest na wykrywanie 94 różnych schorzeń genetycznych jeszcze w życiu płodowym dziecka. Są to wady związane z nieprawidłowościami w obrębie chromosomów płci, trisomie, a także mikrodelecje i aneuploidie. Badanie NIFTY na życzenie rodziców jest w stanie precyzyjnie określić płeć dziecka już w 10 tygodniu ciąży – jak widać, zakres badania jest bardzo szeroki, a jego wiarygodność sięga 99,9%.

Gdzie we Wrocławiu można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

We Wrocławiu warto wybiera autoryzowane placówki, w których można wykonać badanie NIPT. Badanie NIFTY cena obejmuje wówczas kompletną usługę, bez tzw. ukrytych kosztów. W tych laboratoriach można wykonać badania szybko, możliwe jest również pobranie próbki w domu ciężarnej.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin