Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Rzetelne badanie płodowego DNA – test NIFTY Wrocław

Rzetelne badanie płodowego DNA – test NIFTY Wrocław

Jak wykonuje się badania prenatalne? Czy są różne rodzaje testów? Istnieją bezpieczne badania dla mamy i dziecka? Wiele mam w ciąży może zadawać sobie takie pytania. Obecnie na rynku dostępne są nieinwazyjne badania prenatalne NIPT. Jednym z badań wolnego płodowego DNA jest test NIFTY Wrocław. Badanie sprawdzi zdrowie dziecka jeszcze przed narodzinami. To wszystko w sposób bezpieczny dla mamy i dziecka!

Test NIFTY Wrocław jako badanie wolnego płodowego DNA
Test NIFTY Wrocław – od kiedy można zrobić badanie?
Dlaczego warto wykonać test NIFTY Wrocław, szczególnie NIFTY pro?
Test NIFTY Wrocław cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Test NIFTY Wrocław jako badanie wolnego płodowego DNA

Test NIFTY Wrocław analizuje wolne płodowe DNA. CffDNA krąży w krwiobiegu mamy, przedostaje się tam przez łożysko. Jest to badanie wolnego płodowego DNA. Dzięki temu badanie prenatalne jest nieinwazyjne i bezpieczne. Test NIFTY ocenia ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Badanie można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. NIFTY bada sporą ilość nieprawidłowości, natomiast NIFTY pro ma szerszy zakres.

Test NIFTY Wrocław – od kiedy można zrobić badanie?

Test NIFTY Wrocław można wykonać od 10 tygodnia ciąży. W całej Polsce znajdziemy miejsca, które oferują wykonanie tego badania. Próbką jest jedynie krew przyszłej mamy. W tym czasie wartość wolnego płodowego DNA jest odpowiednia do przeprowadzenia badania NIFTY. Próbkę krwi można pobrać na miejscu w placówce lub korzystając z usługi pielęgniarki mobilnej. To bardzo korzystna opcja dla kobiet, które nie czują się najlepiej. Warto zastanowić się nad wykonaniem testu NIFTY pro ze względu na bardzo szeroki zakres badanych chorób. Test określa się również jako badanie na zespół Downa w ciąży, ze względu na wysoką czułość NIFTY pro dla trisomii 21., to ponad 99%.

Dlaczego warto wykonać test NIFTY Wrocław, szczególnie NIFTY pro?

Wybierając test NIFTY pro Wrocław, przyszli rodzice otrzymują dostęp do zaawansowanego badania genetycznego. Zaletą testu NIFTY pro jest szeroki zakres, bada aż 94 choroby genetyczne. Sprawdzane są również trzy najczęściej występujące trisomie – zespół Downa, Edwardsa oraz Patau. Cena testu NIFTY pro zawiera również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Warto zastanowić się nad wykonaniem tego badania, to jedyny na rynku NIPT z takim ubezpieczeniem. Oprócz tego badanie NIFTY jest oczywiście nieinwazyjne i bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy i nienarodzonego dziecka.

Test NIFTY Wrocław cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Test NIFTY Wrocław cena może różnić się w zależności od laboratorium i wybranego badania. Zorientujmy się, jakie są ceny w różnych miejscach. Porównanie testów NIPT przeprowadźmy we własnym zakresie. Zawsze w przypadku wątpliwości możemy skontaktować się z placówką i dopytać o szczegóły. Dzięki temu świadomie podejmiemy decyzję o wyborze laboratorium. Badania prenatalne są dla przyszłych mam bardzo ważne. Dzięki nim można w nieinwazyjny sposób sprawdzić zdrowie dziecka, jeszcze przed narodzinami.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin