Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Katowice – precyzja i spokój dla Ciebie

Test NIFTY Katowice – precyzja i spokój dla Ciebie

Kiedy oczekuje się dziecka, każdy dzień przynosi nowe pytania i wątpliwości. Przyszłe mamy są gotowe zrobić wszystko, aby zapewnić swojemu maleństwu odpowiednią opiekę. Test NIFTY Katowice to badanie wolnego płodowego DNA, które można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Test ten, to nowoczesne i nieinwazyjne badanie prenatalne, które oferuje spokój przyszłym rodzicom. Dlaczego test NIFTY jest wyborem wielu mam?

Czy test NIFTY Katowice to prosty test z krwi?
Czy test NIFTY Katowice sprawdzi płeć dziecka na życzenie?
Czy test NIFTY Katowice to najdokładniejsze badanie prenatalne?
Test NIFTY Katowice – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Czy test NIFTY Katowice to prosty test z krwi?

Test NIFTY Katowice to wygodne i bezpieczne badanie prenatalne, które analizuje wolne płodowe DNA. Do badania pobierana jest próbka krwi przyszłej mamy. Krążące w niej cffDNA podlega analizie.  Procedura jest szybka i bezbolesna. Sprawia to, że test NIFTY jest często wybierany przez przyszłe mamy. Badanie to jest szczególnie polecane kobietom po 35. roku życia oraz tym, które mają historię genetycznych chorób w rodzinie.

Czy test NIFTY Katowice sprawdzi płeć dziecka na życzenie?

Standardowa wersja testu NIFTY nie ma takiej opcji. W ramach testu NIFTY pro, rodzice mają możliwość poznania płci swojego dziecka już na wczesnym etapie ciąży. Badanie NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Test NIFTY pro Katowice, czy badanie w innych miastach będzie miało takie same możliwości. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na rodzaj testu NIFTY, ponieważ jest ich kilka. Różne laboratoria mogą oferować test z innym zakresem i udogodnieniami.

Czy test NIFTY Katowice to najdokładniejsze badanie prenatalne?

Test NIFTY w Katowicach uznawany jest za jedno z najdokładniejszych badań prenatalnych dostępnych na rynku. Test NIFTY pro analizuje 94 choroby genetyczne. Ma szczególnie wysoką czułość dla trisomii 21. – ponad 99%. Wiarygodność testu NIFTY potwierdza wykonanie badania już 10 000 000 razy oraz szeroka walidacja kliniczna. Największą zaletą badania jest jego nieinwazyjność. W bezpieczny sposób, już na wczesny etapie ciąży możemy ocenić ryzyko chorób genetycznych u płodu.

Test NIFTY Katowice – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Decyzja o wykonaniu testu NIFTY przez przyszłe mamy jest podyktowana jego nieinwazyjnym charakterem, wysoką dokładnością i wiarygodnością wyników. Test NIFTY Katowice daje przyszłym rodzicom pewność i spokój, pozwalając im cieszyć się ciążą bez zbędnych obaw. Ponadto, możliwość sprawdzenia płci dziecka oraz wykonania w wielu placówkach na terenie całej Polski sprawia, że test NIFTY jest wygodnym i dostępnym rozwiązaniem dla wielu rodzin.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin