❤❤❤ Test NIFTY Pro Gryfice Nowość | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
badanienifty.pl Test NIFTY Pro Gryfice

Test NIFTY Pro Gryfice

Najczęściej wybierane nieinwazyjne badanie prenatalne – ponad 5 000 000 testów wykonanych na całym świecie.

Badanie NIFTY pro jest nieinwazyjnym testem prenatalnym o najszerszym zakresie, dostępnym w Polsce. Poza standardowym zakresem chorób, które znajdziemy praktycznie w każdym tego typu badaniu, czyli zespołu Downa, Edwardsa i Patau, test NIFTY Pro wykrywa dodatkowo aż 88 rzadszych chorób.

Spis treści:
Co wykrywa test NIFTY Pro?
Test NIFTY Pro Gryfice – adres autoryzowanej placówki
Test NIFTY Pro w Gryfice – przygotowanie do badania
Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY Pro
Zapytaj o NIFTY Pro opiekuna badania

Zakres testu NIFTY pro obejmuje:

  • 6 trisomii: 21 – zespół Downa, 18 – zespół Edwardsa, 13 – zespół Patau oraz trisomie 9., 16. i 22. chromosomu
  • 84 mikrodelecje / mikroduplikacje – choć wydaje się, że są one rzadkie, to u dzieci matek przed 40. rokiem życia występują one częściej niż Zespół Downa
  • 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci – zespół Turnera, zespół Klinefeltera, zespół XXX, zespół XYY

WAŻNE: Test NIFTY pro to jedyny nieinwazyjny test prenatalny, w którym pacjentkę obejmuje się specjalnym ubezpieczeniem na wypadek otrzymania wyniku fałszywie negatywnego (wynik badania nie wskazuje choroby, a dziecko mimo to rodzi się z którąś z badanych chorób). Wówczas otrzyma ona odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Ubezpieczenie jest bezpłatne.

Test NIFTY Gryfice – adres

Autoryzowany punkt NIFTY Gryfice

ul. Ks.S. Ruta 9

72–300 Gryfice

Telefon:
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 9:00-16:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do niedzieli od godziny 8.00 do 21.00.

Punkt pobrań obsługuje miasta: Gryfice, Kamień Pomorski, Trzebiatów, Nowogard, Goleniów, Gostyń.

Test NIFTY Pro Gryfice – jak się przygotować do badania?

Test NIFTY pro należy do badań całkowicie bezpiecznych i nieinwazyjnych. Badanie to jest dostępne od 10 tygodnia ciąży, ale termin można ustalić już wcześniej. Próbkę do badania stanowi krew z żyły odłokciowej – tak samo jak do zwykłej morfologii. Na badanie nie trzeba przychodzić na czczo.

Zalety badania NIFTY Pro:

test nifty gryfice, test nifty pro gryfice, badanie nifty gryfice, badanie nifty pro gryfice

W przypadku testu NIFTY opinie Mam świadczą o spokoju, jaki dało im wykonanie badania. Jeśli pojawiają się obawy i wątpliwości dotyczące zdrowia dziecka, warto zrobić test NIPT o wysokiej czułości i tak szerokim zakresie. W wielu przypadkach wynik badania pozwala odzyskać spokój i radość w ciaży.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje test NIFTY?

Całkowity koszt testu NIFTY wynosi 2397 zł. Cena ta uwzględnia: analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej, wynik w języku polskim i/lub angielskim, oraz zwrot części poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych tzn. amniopunkcji. W cenie testu NIFTY pro jest również ubezpieczenie na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego. Pacjentka otrzymuje wówczas odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Badanie można opłacić w ratach. Więcej o ubezpieczeniu…  

Czy test NIFTY to jest to samo co amniopunkcja?

Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym natomiast amniopunkcja to test diagnostyczny. Co to oznacza? W przypadku kiedy test NIFTY wskaże ryzyko wystąpienia trisomii, rekomendowane jest wykonanie amniopunkcji w celu potwierdzenia diagnozy. Niemniej jednak test NIFTY jest najczulszym i najbardziej pewnym przesiewowym badaniem prenatalnym. Wiele pacjentek decyduje się więc na test NIFTY w sytuacji, gdy wynik testu PAPP-A jest nieprawidłowy.

Ile się czeka na wynik badania?

Na wynik testu oczekuje się 10 dni roboczych.

zobacz więcej pytań

Dowiedz się więcej:


Dlaczego warto wybrać test NIFTY pro

Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz