Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Pruszków – badanie prenatalne dla spokojnej ciąży

Test NIFTY Pruszków – badanie prenatalne dla spokojnej ciąży

Kobiety w ciąży po 35 roku życia powinny mieć na uwadze wykonanie badań prenatalnych. Wraz z wiekiem przyszłej mamy rośnie ryzyko chorób genetycznych u płodu. Warto zasięgnąć informacji o nieinwazyjnych metodach. Badania prenatalne z krwi cieszą się dużym powodzeniem. Jednym z takich badań jest test NIFTY Pruszków, ale oczywiście badanie dostępne jest na terenie całej Polski w wielu miastach. Jak badanie może wpłynąć na spokojną ciążę?

Od którego tygodnia ciąży można wykonać nieinwazyjny test NIFTY Pruszków?
Czy test NIFTY Pruszków sprawdzi trisomię 21.?
Test NIFTY Pruszków – czułość i wiarygodność badania
Test NIFTY Pruszków – dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro?

Od którego tygodnia ciąży można wykonać nieinwazyjny test NIFTY Pruszków?

Test NIFTY jest dostępny dla przyszłych mam już od 10. tygodnia ciąży. To wczesne badanie pozwala na szybkie uzyskanie informacji o stanie zdrowia płodu, co jest szczególnie ważne dla zapewnienia spokoju przyszłej mamy. Warto wykonać test NIFTY Pruszków i ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych.

Czy test NIFTY Pruszków sprawdzi trisomię 21.?

Jednym z głównych zastosowań testu NIFTY pro jest ocena ryzyka wystąpienia trisomii 21, czyli zespołu Downa. Test ten charakteryzuje się wysoką dokładnością, ponad 99%. Badanie jest wysoce wiarygodne i zarazem bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy i nienarodzonego dziecka. Test NIFTY Pruszków jest szczególnie polecany kobietom w ciąży po 35 roku życia.

Test NIFTY Pruszków – czułość i wiarygodność badania

Do wykonania testu NIFTY pobiera się próbkę krwi przyszłej mamy. W krwiobiegu mamy krąży wolne płodowe DNA, które podlega analizie. Procedura jest nieinwazyjne, dlatego kobiety bez stresu mogą wykonać ten test. Test NIFTY pro Pruszków – badanie wykonamy w placówce lub w domu. Niektóre laboratoria oferują możliwość skorzystania z usługi pielęgniarki mobilnej. Wiarygodność testu NIFTY potwierdza m.in. ilość wykonanych badań na świecie – 10 000 000 razy.

Test NIFTY Pruszków – dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro?

Rozszerzona wersja testu, NIFTY pro oferuje analizę aż 94 różnych chorób genetycznych, w tym 6 trisomii, 4 choroby chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Dodatkowo, w cenie testu NIFTY pro zawarte jest ubezpieczenie na wypadek wyniku fałszywie negatywnego. Możliwość sprawdzenia płci dziecka to kolejna zaleta, którą cenią sobie przyszli rodzice. Wybór odpowiedniego badania prenatalnego to ważna decyzja dla każdej przyszłej mamy.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin