Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – dlaczego jest popularny wśród badań prenatalnych?

Test NIFTY Warszawa – dlaczego jest popularny wśród badań prenatalnych?

Jednym z najważniejszych kroków, które kobieta w ciąży może podjąć w trosce o zdrowie swojego dziecka jest wykonanie odpowiednich badań prenatalnych. Jeżeli rozmawiamy o bezpieczeństwie i nieinwazyjności – nasuwa się test NIFTY Warszawa. Ten test prenatalny z krwi jest często wybierany przez przyszłe mamy. Staje się najbardziej popularnym genetycznym badaniem prenatalnym. Dlaczego warto zdecydować się na test NIFTY?

Na czym polega test NIFTY Warszawa?
Kiedy najlepiej wykonać test NIFTY Warszawa?
NIFTY Warszawa cena – ile kosztuje test NIFTY pro?
Czy warto zrobić test NIFTY Warszawa i dlaczego?

Na czym polega test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY to badanie prenatalne, które umożliwia ocenę ryzyka wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Badanie jest nieinwazyjne, ponieważ próbką jest jedynie krew przyszłej mamy. W niej krążące wolne płodowe DNA podlega analizie. Nie wiąże się więc z ryzykiem poronienia. Test NIFTY Warszawa wykonało już wiele mam, szczególnie NIFTY pro cieszy się ogromnym powodzeniem. Ma najszerszy zakres badanych chorób, aż 94.

Kiedy najlepiej wykonać test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Warszawa można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Czemu więc nie wykonać tego badania już na tym etapie ciąży. Dobadania pobierana jest mała ilość krwi żylnej mamy. Laboratoria oferują możliwość pobrania na miejscu w placówce lub skorzystania z usługi pielęgniarki mobilnej. Nie wszystkie miejsca oferują taką opcję. Warto zapoznać się dokładnie z ofertą. A gdzie zrobić test NIFTY? Na terenie całej Polski znajduje się wiele placówek wykonujących badanie. Jednym z takich miast jest właśnie Warszawa.

NIFTY Warszawa cena – ile kosztuje test NIFTY pro?

Cena testu NIFTY w Warszawie to około 2300 zł. Rozszerzona wersja badania – test NIFTY pro kosztuje około 2400 zł. Badanie to ma jednak zawarte w cenie ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego oraz określenie płci dziecka na życzenie. Zakres badanych chorób jest bardzo szeroki. Znajdują się tam również trzy najczęściej występujące trisomie – zespół Downa, zespół Patau oraz Edwardsa. NIFTY nie jest badaniem refundowanym w ramach NFZ, test można wykonać jedynie prywatnie. Warto jednak sprawdzić stan zdrowia maluszka jeszcze przed narodzinami.

Czy warto zrobić test NIFTY Warszawa i dlaczego?

Test NIFTY pro Warszawa warto wykonać ze względu na bezpieczeństwo i nieinwazyjność. Wiarygodność testu NIFTY jest również bardzo wysoka. NIFTY pro dla trisomii 21 ma czułość ponad 99%. Przyszłe mamy chętnie wybierają badanie NIFTY pro. Oferuje ono komfort psychiczny i pozwala na lepsze przygotowanie się do narodzin dziecka. Warto zainwestować w zdrowie i przyszłość naszego malucha wybierając badania, które oferują najwięcej informacji i najmniejsze ryzyko.

Jeżeli zastanawiasz się nad wykonaniem tego badania, Warszawa oferuje wiele miejsc, w których możesz je zrobić. Nie zwlekaj, zdrowie Twojego dziecka jest najważniejsze!

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin