Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa, do czego służy badanie prenatalne z krwi?

Test NIFTY Warszawa, do czego służy badanie prenatalne z krwi?

Dobrze jest być przygotowanym. Zwłaszcza, gdy chodzi o jedno z najważniejszych momentów w życiu – narodziny dziecka. Jeśli jesteś w ciąży, prawdopodobnie słyszałaś już o teście NIFTY. To badanie prenatalne, które jest bardzo popularne wśród przyszłych mam. W tym artykule przeczytasz więcej o badaniu NIFTY pro i jego zaletach. Dlaczego warto wykonać?

Czy test NIFTY Warszawa to najczęściej wybierane badanie wolnego płodowego DNA?
Test NIFTY Warszawa – od kiedy wykonać i dlaczego warto?
Czy test NIFTY pro Warszawa jest objęty ubezpieczeniem?
Test NIFTY Warszawa – prenatalne badanie genetyczne

Czy test NIFTY Warszawa to najczęściej wybierane badanie wolnego płodowego DNA?

Test NIFTY Warszawa szybko zdobył renomę jako jedno z najbardziej precyzyjnych i nieinwazyjnych badań prenatalnych. Analizuje wolne płodowe DNA, które krąży w krwiobiegu przyszłej mamy. Umożliwia ocenę ryzyka wystąpienia chorób genetycznych u płodu już na wczesnym etapie ciąży. NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Ilość DNA dziecka jest wtedy odpowiednia do przeprowadzenia badania.

Test NIFTY Warszawa – od kiedy wykonać i dlaczego warto?

Najlepszą wiadomością jest to, że test NIFTY pro Warszawa można wykonać już od 10. tygodnia ciąży. Jest to znacząco wcześniej niż w przypadku innych badań prenatalnych. Co więcej, jest to badanie nieinwazyjne – wystarczy próbka krwi mamy do przeprowadzenia testu. Badanie jest określane jako test prenatalny z krwi.

Czy test NIFTY pro Warszawa jest objęty ubezpieczeniem?

Test NIFTY pro Warszawa zawiera w cenie ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. To jedyny NIPT z ubezpieczeniem. Kosztuje około 2400 zł. Ma również zdecydowanie szerszy zakres badanych chorób, w porównaniu do standardowego testu NIFTY. Różnica w cenie nie jest zbyt duża, około 100 zł. Dlatego warto zastanowić się i zainwestować w szerszy test. W zakresie badanych chorób znajdują się również trzy najczęściej występujące trisomie – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Dla wielu rodzin jest to inwestycja, która opłaca się ze względu na spokój i dodatkowe informacje o zdrowiu dziecka.

Test NIFTY Warszawa – prenatalne badanie genetyczne

Jeśli myślisz o prenatalnym badaniu genetycznym, NIFTY jest jednym z najbardziej zaawansowanych dostępnych na rynku. Nie tylko ocenia ryzyko zespołu Downa, ale również innych chorób genetycznych. Gdzie zrobić test NIFTY? Wiele miast w Polsce posiada laboratoria, w których wykonamy badanie. Test NIFTY Warszawa – stolica jest jednym z takich miejsc. Badania wolnego płodowego Dna przyniosły rodzicom wiele nowych możliwości. Wybierzmy więc mądrze, wykonując test NIFTY pro.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin