Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – dokładność, bezpieczeństwo, pewność

Test NIFTY Warszawa – dokładność, bezpieczeństwo, pewność

Test NIFTY, jedno z najnowocześniejszych badań prenatalnych dostępnych na rynku, które zyskało dużą popularność wśród przyszłych mam. Jako metoda nieinwazyjna, oferuje wysoką dokładność w wykrywaniu ryzyka nieprawidłowości genetycznych płodu, w tym zespołu Downa, bez narażania zdrowia matky i dziecka. Poznajmy test NIFTY Warszawa – cena, zakres badania oraz jego czułość. Dowiedzmy się również gdzie zrobić test NIFTY.

Spis treści:

Test NIFTY Warszawa – cena
Test NIFTY Warszawa – zakres
Test NIFTY Warszawa – czułość dla zespołu Downa
Test NIFTY Warszawa – lokalizacja

Test NIFTY Warszawa – cena

Test NIFTY Warszawa cena może różnić się w zależności od wybranej placówki oraz rodzaju testu. Zazwyczaj koszt wynosi od 1500 do 2500 złotych, co obejmuje pobranie próbki krwi od przyszłej mamy oraz analizę laboratoryjną. Ceny mogą się różnić również w zależności od dodatkowych opcji, rodzaju testu. Test NFTY pro kosztuje około 2400 zł, jednak w promocyjnej cenie możemy za niego zapłacić około 1900 zł.

Test NIFTY Warszawa – zakres

Test NIFTY pro analizuje wolne DNA płodowe krążące w krwi matki, co pozwala na wykrycie nieprawidłowości, takich jak trisomie 21 (zespół Downa), 18 (zespół Edwardsa) i 13 (zespół Pataua). Ponadto, test NIFTY pro może identyfikować inne nieprawidłowości genetyczne – bada 94 choroby. W cenie testu NIFTY pro zawarta jest także możliwość sprawdzenia płci dziecka na życzenie. Wynik testu NIFTY otrzymamy maksymalnie do 10 dni.

Test NIFTY Warszawa – czułość dla zespołu Downa

Test NIFTY pro Warszawa ma wysoką czułość dla zespołu Downa. Ponad 99%. Wiarygodność NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz to, że NIFTY wykonano już 10 000 00 razy. Dzięki zaawansowanej technologii sekwencjonowania, jest to jedno z najbardziej wiarygodnych badań prenatalnych dostępnych na rynku. Wysoka czułość testu sprawia, że jest on cennym narzędziem dla rodziców zainteresowanych wczesnym sprawdzeniem zdrowia maluszka. Test określany jest również jako badanie na zespół Downa w ciąży.

Test NIFTY Warszawa – lokalizacja

Test NIFTY Warszawa dostępny jest w kilku placówkach, znajdujących się na terenie Warszawy. W innych miastach w Polsce, również kobiety mają możliwość wykonania badania NIFTY. W poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na wykonanie testu warto zwrócić uwagę na reputację placówki, doświadczenie oraz opinie innych pacjentów. Warszawa oferuje wiele renomowanych lokalizacji, umożliwiając łatwy dostęp do tego typu usług w centralnych i łatwo dostępnych punktach miasta.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin