Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa: kompleksowy przewodnik po nieinwazyjnym badaniu prenatalnym

Test NIFTY Warszawa: kompleksowy przewodnik po nieinwazyjnym badaniu prenatalnym

NIFTY, badanie prenatalne (NIPT) wykonywane jest z próbki krwi przyszłej mamy. Analizowane jest wolne płodowe DNA (cffDNA). Dzięki temu test jest bezpieczny, a jego wykonanie nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Dzięki swojej skuteczności i bezpieczeństwu, test ten stał się ważnym narzędziem w przesiewowej diagnostyce prenatalnej. Pozwala na wczesne wykrywanie ryzyka nieprawidłowości genetycznych u płodu. Test NIFTY Warszawa oferuje wykonanie badania w kilku placówkach.

Spis treści:

Test NIFTY Warszawa – gdzie można zrobić badanie?
Test NIFTY Warszawa jakie choroby sprawdzi?
Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić?
Test NIFTY Warszawa – wskazania

Test NIFTY Warszawa – gdzie można zrobić badanie?

Gdzie zrobić test NIFTY? Warszawa, jako jedno z największych miast w Polsce, oferuje kilka miejsc, w których można zrobić test NIFTY. Przyszli rodzice mają do wyboru różne laboratoria. Warto sprawdzić ich certyfikaty oraz opinie innych pacjentów. Nieinwazyjne badania genetyczne pozwolą na bezpieczne sprawdzenie zdrowia dziecka, a przy tym wszystkim dokonanie tego w sposób całkowicie nieinwazyjny.

Test NIFTY Warszawa jakie choroby sprawdzi?

Test NIFTY Warszawa jest skutecznym badaniem. Dokładność NIFTY pro dla trisomii 21. to ponad 99%. Badanie NIFTY pro sprawdza 94 choroby genetyczne. Jest to jeden z szerszych testów, z obecnie dostępnych na rynku. Analizuje także mikrodelecje/mikroduplikacje oraz choroby związane z nieprawidłowością liczby chromosomów płci. Test może również określić płeć dziecka, co jest dodatkową informacją dla rodziców przygotowujących się do narodzin nowego członka rodziny.

Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić?

Kiedy zrobić NIFTY? Test NIFTY Warszawa możemy wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Stężenie DNA płodu jest wtedy odpowiednie do przeprowadzenia testu. Na bardzo wczesnym etapie poznamy stan zdrowia maluszka z wysoką dokładnością. Dlatego przyszłe mamy decydują się na wykonanie badania NIFTY, ponieważ test jest bardzo dokładne i przy tym wszystkim – bezpieczne w 100%.

Test NIFTY Warszawa – wskazania

Test NIFTY jest zalecany przede wszystkim dla ciężarnych, które znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia nieprawidłowości genetycznych u płodu. Do grupy tej należą kobiety po 35. roku życia, rodziny z historią chorób genetycznych, jak również te ciąże, w których wcześniejsze badania, takie jak USG czy testy biochemiczne, wykazały potencjalne ryzyko. Ponadto, test jest rekomendowany dla wszystkich przyszłych rodziców, którzy pragną mieć jak najwięcej informacji o zdrowiu swojego dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin