Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – nowoczesne badanie dla bezpiecznej ciąży

Test NIFTY Warszawa – nowoczesne badanie dla bezpiecznej ciąży

Wśród licznych badań prenatalnych dostępnych dla kobiet w ciąży, test NIFTY wyróżnia się jako bardzo zaawansowane. Na terenie całej Polski znajduje się wiele placówek, w których możemy wykonać badanie. Test NIFTY Warszawa – stolica również oferuje taka możliwość. Rozszerzona wersja badania – test NIFTY pro ma bardzo szeroki zakres chorób genetycznych. Poznajmy czułość oraz wiarygodność testu NIFTY.

Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?
Czy test NIFTY Warszawa jest skuteczny?
Dlaczego test NIFTY Warszawa jest wszechstronny?
Czy test NIFTY Warszawa w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?

Test NIFTY Warszawa jest zalecany dla przyszłych mam, które znajdują się w szczególnym ryzyku wystąpienia wad genetycznych u płodu. Dotyczy to kobiet po 35. roku życia, tych z historią chorób genetycznych w rodzinie. Oczywiście każda przyszła mama, która martwi się o zdrowie swojego nienarodzonego maluszka – może wykonać NIFTY. Badanie można wykonać już od 10 tygodnia ciąży.

Czy test NIFTY Warszawa jest skuteczny?

Test NIFTY Warszawa jest uznawany za jeden z najbardziej skutecznych sposobów wykrywania zaburzeń genetycznych, takich jak zespół Downa, Patau czy Edwardsa oraz wielu innych. Analiza wolnego płodowego DNA powoduje, że badanie jest nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne dla mamy i dziecka. Czułość testu NIFTY pro dla trisomii 21. – to ponad 99%. Wiarygodność NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz to, że badanie wykonano na całym świecie już 10 000 000 razy.

Dlaczego test NIFTY Warszawa jest wszechstronny?

Test NIFTY pro w Warszawie oferuje szeroki zakres sprawdzanych chorób genetycznych. W cenie testu NIFTY pro zawarte jest również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. To jedyny na rynku NIPT z takim ubezpieczeniem. Zakres badania NIFTY pro obejmuje trzy najczęstsze trisomie, 4 choroby nieprawidłowości liczby chromosomów płci oraz 84 mikeodelecje/mikroduplikacje. Badanie prenatalne NIFTY dostarcza przyszłym rodzicom kompleksowych informacji o zdrowiu ich nienarodzonego dziecka.

Czy test NIFTY Warszawa w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY Warszawa nie obejmuje ubezpieczenia. Inaczej jest w przypadku rozszerzonej wersji – NIFTY pro. W cenie tego badania zawarte jest ubezpieczenie w trzech typach oraz konsultacja wyniku nieprawidłowego z lekarzem genetykiem. Przyszli rodzice mogą również sprawdzić płeć dziecka na życzenie. Wiele mam decyduje się na wykonanie właśnie tego badania prenatalnego.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin