Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Wrocław – bezpieczeństwo i pewność w oczekiwaniu na narodziny

Test NIFTY Wrocław – bezpieczeństwo i pewność w oczekiwaniu na narodziny

Obecnie przyszłe mamy mają dostęp do wielu narzędzi, by zadbać o zdrowie nienarodzonego dziecka. Jednym z badań prenatalnych, które cieszy się dużą popularnością wśród kobiet w ciąży – to test NIFTY Wrocław. Dlaczego badanie NIFTY jest tak chętnie wybierane i jakie korzyści przynosi?

Najczęściej wybierany NIPT – test NIFTY Wrocław
Test NIFTY Wrocław – najszersze badanie prenatalne
Jaką czułość i wiarygodność ma test NIFTY Wrocław?
Test NIFTY Wrocław – wynik badania i cena

Najczęściej wybierany NIPT – test NIFTY Wrocław

Test NIFTY Wrocław jest jednym z badań NIPT – nieinwazyjnych testów prenatalnych. Co oznacza, że przyszłe mamy nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoje oraz swojego dziecka. Wykonanie testu NIFTY nie wiąże się z ryzykiem poronienia, jak w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcji.

Test NIFTY Wrocław – najszersze badanie prenatalne

Test NIFTY pro ma jeszcze szerszy zakres badanych chorób, w przeciwieństwie do standardowego badania NIFTY. Bada aż 94 choroby genetyczne. W cenie testu NIFTY pro zawarte jest ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. To jedyny na rynku NIPT z takim ubezpieczeniem. Test NIFTY pro Wrocław ocenia ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Badanie NIFTY pro można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Jest to kolejna zaleta tego testu prenatalnego z krwi. Nie ma więc nic dziwnego, że tak wiele przyszłych mam decyduje się na test NIFTY pro.

Jaką czułość i wiarygodność ma test NIFTY Wrocław?

Wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz wykonanie NIFTY na całym świecie już 10 mln razy. Czułość NIFTY pro w przypadku zespołu Downa wynosi aż ponad 99%. Co więcej, ogromna liczba przeprowadzonych testów na całym świecie świadczy o tym, że jest to badanie sprawdzone i godne zaufania.

Test NIFTY Wrocław – wynik badania i cena

Na wynik testu NIFTY we Wrocławiu będziemy oczekiwać do około 10 dni roboczych. Zwykle dostępny jest do 6 dni. Cena testu NFTY w przypadku wersji pro, to około 2400 zł. Warto zastanowić się nad wykonaniem tego badania wolnego płodowego DNA. Zapewni to spokój przyszłym mamom i spokojne oczekiwanie na przyjście dziecka na świat. Wysoka czułość badania i rzetelność oraz szeroki zakres czynią go niezastąpionym narzędziem w trosce o zdrowie najmłodszych.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin