Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIPT porównanie badań prenatalnych, który test wybrać?

Test NIPT porównanie badań prenatalnych, który test wybrać?

W ciąży każda przyszła mama pragnie mieć pewność, że jej dziecko rozwija się prawidłowo. Testy prenatalne, takie jak test NIPT mogą dostarczyć wielu cennych informacji na ten temat. Test NIPT porównanie – czym są badania NIPT? Dlaczego warto wykonać NIPT? Każda mama chciałaby wykonać badania prenatalne, które są bezpieczne. Jest to możliwe dzięki NIPT.

Badania prenatalne – test NIPT porównanie
Test NIPT porównanie – jaki test wybrać?
Test NIPT porównanie cen nieinwazyjnych badań
Test NIPT porównanie – dlaczego warto wykonać NIPT?

Badania prenatalne – test NIPT porównanie

Test NIPT porównanie badań prenatalnych. NIPT to nieinwazyjny test prenatalny, który analizuje wolne płodowe DNA obecne we krwi przyszłej mamy. Na rynku dostępnych jest kilka różnych testów NIPT, różniących się zakresem badań i ceną. Porównanie różnych testów NIPT może pomóc przyszłym rodzicom wybrać badanie najbardziej dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Test NIPT porównanie – jaki test wybrać?

Testy NIPT czym się różnią? Jaki test wybrać? Wybór odpowiedniego testu NIPT zależy od wielu czynników, takich jak np. zakres badań. Najszerszym obecnie na rynku badaniem prenatalnym jest test NIFTY pro. Badanie sprawdza aż 94 choroby genetyczne, w tym trzy najczęstsze trisomie – 21., 18., 13. Próbką do badania jest krew przyszłej mamy. Badanie jest bezpieczne i nieinwazyjny. Badanie NIFTY pro ma również bardzo wysoką czułość dla zespołu Downa, jest to ponad 99%. Wskazaniem do wykonania testu jest np. ciąża po 35 roku życia.

Test NIPT porównanie cen nieinwazyjnych badań

Cena testu NIPT – porównanie. Cena jest jednym z głównych czynników wpływających na wybór testu NIPT. Ceny różnych testów mogą się znacząco różnić, w zależności od tego jaki jest zakres badania. Przykładowo cena testu NFITY pro to około 2400 zł. Jako jedyny NIPT zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Dzięki jednej analizie możemy także określić płeć dziecka.

Test NIPT porównanie – dlaczego warto wykonać NIPT?

Wykonanie testu NIPT jest ważne z kilku powodów. Po pierwsze, pozwala na wczesne wykrycie różnych wad genetycznych i chromosomalnych. Po drugie, test NIPT jest nieinwazyjny. Oznacza to, że jest bezpieczny zarówno dla matki i dziecka. Ostatnim, ale nie mniej ważnym powodem jest spokój, który może przynieść wiedza o prawidłowym rozwoju płodu.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin