Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIPT porównanie i wybór najlepszego badania prenatalnego

Test NIPT porównanie i wybór najlepszego badania prenatalnego

Kiedy oczekujesz dziecka, jego zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze. Wśród dostępnych badań prenatalnych, testy NIPT cieszą się rosnącą popularnością ze względu na nieinwazyjność i dokładność. Test NIPT porównanie – w tym test NIFTY pro, dlaczego warto wykonać?

Test NIPT porównanie cen i zakresu badań prenatalnych
Test NIPT porównanie – czym mogą różnić się badania?
Test NIPT porównanie ofert
Test NIPT porównanie – dlaczego warto wykonać NIFTY pro?

Test NIPT porównanie cen i zakresu badań prenatalnych

Test NIPT porównanie cen – w zależności od laboratorium i zakresu badania. Ceny mogą wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na zakres testu, a nie tylko na cenę. Test NIFTY pro, uważany za jeden z najszerszych badań prenatalnych. Oferuje kompleksową analizę 94 chorób genetycznych, w tym trzech głównie pojawiających się trisomii. Badanie jest również wysoce wiarygodne. Czułość dla zespołu Downa wynosi ponad 99%.

Test NIPT porównanie – czym mogą różnić się badania?

Testy NIPT czym się różnią? Oprócz ceny, testu NIPT mogą różnić się również dodatkowymi usługami. Niektóre testy, jak NIFTY pro – w cenie oferują ubezpieczenie wyniku, możliwość poznania płci dziecka oraz komfort pobrania próbki we własnym domu przez pielęgniarkę mobilną, co może być ważne dla wielu przyszłych mam. Próbką do badania jest krew przyszłej mamy. W niej krążące wolne płodowe DNA podlega analizie. Pobranie na miejscu w placówce to 0 zł, jednak pobranie domowe może być dodatkowo płatne.

Test NIPT porównanie ofert

Porównując testy NIPT zauważysz, że różnią się one zakresem badań, czasem oczekiwania na wyniki oraz dodatkowymi usługami. Test NIFTY pro, jako jeden z najszerszych dostępnych testów, gwarantuje nie tylko szeroki zakres badanych chorób genetycznych, ale także inne korzyści. Badanie kosztuje około 2300 zł. Zakres badania NIFTY pro to: trisomie 21 — zespół Downa., 18 — zespół Edwardsa., 13 — zespół Patau oraz 9., 16. i 22. chromosomu; zespół Turnera, zespół Klinefeltera, zespół XXX, zespół XYY oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje.

Test NIPT porównanie – dlaczego warto wykonać NIFTY pro?

Porównanie testów NIPT zwraca uwagę właśnie na wybór testu NIFTY pro. Jest to najwyższej jakości badanie prenatalne. Wybór odpowiedniego testu NIPT to ważna decyzja dla każdej przyszłej mamy. Warto wybrać test, który będzie spełniał nasze oczekiwania i da nam wiarygodny wynik. Badania zalecane są kobietom w ciąży już po 35 roku życia. Oczywiście każda przyszła mama, która chce sprawdzić zdrowie swojego dziecka przed narodzinami, może wykonać badanie NIPT.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin