Wyniki badania NIFTY - jak je otrzymać i odczytywać Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Wyniki badania NIFTY – jak je otrzymać i odczytywać

Wyniki badania NIFTY – jak je otrzymać i odczytywać

Badanie NIFTY i NIFTY PRO to nieinwazyjne badania prenatalne o wysokim stopniu czułości. Są w pełni bezpieczne dla matki oraz nienarodzonego dziecka ponieważ wykonuje się je na podstawie probki. Wynik testu NIFTY PRO jest ubezpieczony, co dodatkowo zwiększa jego wiarygodność.

Jak można sprawdzić wynik testu NIFTY Pro?
Czy wynik testu NIFTY Pro jest dostępny w placówce medycznej?
Wynik testu NIFTY Pro na tle innych testów NIPT – co go wyróżnia?
Badanie NIFTY – czy wynik może być fałszywy? Jak można go rozpoznać?

Jak można sprawdzić wynik testu NIFTY PRO?

Wiele osób pyta, gdzie zrobić test NIFTY, by mieć pewność wysokiej jakości badania. Przy wyborze laboratorium pacjentka otrzymuje pełna informacje odnośnie tego, jak będzie możliwe sprawdzenie opracowanego wyniki. Warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na wynik czeka się 6-10 dni roboczych. Wyniki można sprawdzać bezpośrednio w laboratorium lub poprzez internet.

Czy wynik testu NIFTY PRO jest dostępny w placówce medycznej?

Badanie NIFTY pro zapewnia możliwość otrzymania wyniku w placówce medycznej do odbioru osobistego. Dla większej wygody i bezpieczeństwa ten sam wynik jest udostępniany przez laboratoria drogą elektroniczną lub wysyłany pocztą pod wskazany adres.

Wynik testu NIFTY Pro na tle innych testów NIPT – co go wyróżnia?

Cena testu NIPT nie wpływa na jakość wykonywanego badania. Jednak test NIFTY PRO wyróżnia się na tle nieinwazyjnych badań prenatalnych. Jako jedyny posiada ubezpieczenie wyniki na wypadek pojawienia się tzw. wyniku fałszywie dodatniego. Wówczas kobieta może liczyć na wypłatę odszkodowania będącego formą zadośćuczynienia za stres i nerwy. Takie przypadki są jednak wyjątkową rzadkością, a wynik testu NIFTY PRO jest uznawany za wiarygodny przez lekarzy genetyków i ginekologów.

Badanie NIFTY – czy wynik może być fałszywy? Jak można go rozpoznać?

Wynik fałszywie dodatni jest bardzo rzadki. Wskazuje on na możliwe wady genetyczne płodu, mimo iż dziecko jest w pełni zdrowe. Taki wynik jest wskazaniem do dalszej diagnostyki, która ostatecznie potwierdzi lub wykluczy badanie NIFTY. Niestety, na pierwszy rzut oka nie da się stwierdzić czy wynik badania odpowiada rzeczywistości, jednak wiarygodność testów NIPT sięga 99% i zaufały im tysiące kobiet na całym świecie.

Sprawdź, gdzie wykonasz test NIFTY pro:


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.92 / 5.00 110 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626