Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Co to NIFTY? Czy to kompleksowe badanie prenatalne dla przyszłych mam?

Co to NIFTY? Czy to kompleksowe badanie prenatalne dla przyszłych mam?

Test NIFTY to jedno z najnowocześniejszych badań prenatalnych dostępnych dla przyszłych mam. Na terenie całego kraju znajdują się placówki, które oferują ten test prenatalny. Wiele kobiet decyduje się na wykonanie NIFTY. Dowiedźmy się więcej, co to test NIFTY, ile kosztuje oraz gdzie wykonamy badanie?

Co to NIFTY, czy to badanie wolnego płodowego DNA?
Dlaczego test NIFTY pro wybiera wiele przyszłych mam?
Test NIFTY Warszawa – badanie prenatalne w stolicy
Test NIFTY – ile kosztuje, czy zawiera ubezpieczenie wyniku?

Co to NIFTY, czy to badanie wolnego płodowego DNA?

NIFTY, co to takiego? Test NIFTY to nowoczesne i nieinwazyjne badanie prenatalne, które analizuje wolne płodowe DNA obecne we krwi mamy. CffDNA przedostaje się do krwiobiegu mamy przez łożysko. Ten test to badanie wolnego płodowego DNA. Badania NIPT można wykonać na wczesnym etapie ciąży. Pozwoli to przyszłym mamom odzyskać spokój w ciąży i uniknąć niepotrzebnego stresu. Wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz to, że NIFTY wykonano już blisko 10 000 000 razy na całym świecie.

Dlaczego test NIFTY pro wybiera wiele przyszłych mam?

Test NIFTY pro cieszy się dużym uznaniem przyszłych mam. Ma bardzo szeroki zakres badanych chorób genetycznych, aż 94. Znajdują się w nim trzy najczęściej występujące trisomie – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Kolejną zaletą, dla której warto wybrać NIFTY pro to wysoka czułość. Dla trisomi 21. to ponad 99%. Wynik testu NIFTY otrzymamy do 10 dni. W cenie zawarte jest ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Ponadto, badanie oferuje również opcję poznania płci dziecka.

Test NIFTY Warszawa – badanie prenatalne w stolicy

W Polsce dostępnych jest dużo placówek, które oferują NIFTY. W stolicy także wykonamy badanie. Test NIFTY Warszawa wykonamy w kilku lokalizacjach w mieście. Badania prenatalne są więc dostępne również w stolicy. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą badania NIFTY przed podjęciem ostatecznej decyzji. Sprawdźmy zdrowie dziecka z nieinwazyjnym testem prenatalnym z krwi.

Test NIFTY – ile kosztuje, czy zawiera ubezpieczenie wyniku?

Cena testu NIFTY w każdym laboratorium może być inna. Podstawowa wersja NIFTY bada mniejszą ilość chorób w przeciwieństwie do NIFTY pro. Ten test bada aż 94 choroby genetyczne i w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Możemy także określić płeć dziecka w ramach badania. To wszystko jest możliwe i to w sposób nieinwazyjny dla przyszłej mamy i jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Test NIFTY pro jest często wybierany właśnie ze względu na nieinwazyjność, wysoką wiarygodność i czułość.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin