Test NIFTY pro ❤czy warto wykonać? ⭐⭐⭐⭐⭐ | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
badanienifty.pl Test NIFTY pro – Najczęściej zadawane pytania Test NIFTY pro – czy warto wykonać?

Test NIFTY pro – czy warto wykonać?

Jeśli zastanawiasz się nad testem NIFTY pro czy warto wykonać go, koniecznie przeczytaj, co o badaniu NIFTY pro mówią Pacjenci. Poznaj także najważniejsze korzyści, które przynosi jego wykonanie.

test nifty czy wartoSpis treści:

  1. Test NIFTY pro – czy warto wykonać?
  2. Test NIFTY pro – czy warto wykonać? Korzyści, które daje wykonanie badania
  3. Dlaczego warto wykonać test NIFTY pro?

Test NIFTY pro – czy warto wykonać?

O tym, dlaczego warto wykonać test NIFTY pro mogą Państwo przeczytać w opiniach naszych Pacjentów.

Na test Nifty Pro zdecydowaliśmy się po badaniu prenatalnym. Kilka dni niepewności. Wynik po pięciu dniach roboczych od wykonania badania. Dzień odczytania wyniku to najpiękniejszy dzień w Naszym życiu, tak samo jak ten kiedy dowiedzieliśmy się o ciąży. Cieszymy się Naszą zdrową CÓRECZKĄ! Dziękujemy serdecznie całemu zespołowi Nifty Pro. To Państwa zasługa, że bez zbędnego stresu możemy cieszyć ciążą. Polecamy wszystkim zastanawiającym się przyszłym rodzicom! Pozdrawiam!

W przypadku testu NIFTY pro opinie często podkreślają spokój, jaki dało rodzicom wykonanie badania, a także szybki wynik.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Zobacz też: Historie Pacjentów

Test NIFTY pro – czy warto wykonać? Korzyści, które daje wykonanie badania

  • Bezpieczeństwo – do testu pobiera się krew obwodową matki, jak do zwykłego badania krwi.
  • dla spokojnej ciążyDuża dokładność – czułość testu wynosi ponad 99%
  • Wczesna wykrywalność – test można wykonać już w 10 tygodniu ciąży.
  • Dostępność – badanie wykonywane jest na terenie całej Polski w placówkach i w domu
  • Szybki wynik – maksymalnie do 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium.
  • Najszerszy zakres – zakres badania obejmuje aż 94 nieprawidłowości.
  • Wiarygodny i pewny – ponad 5 000 000 testów wykonanych na całym świecie i szeroka walidacja kliniczna

Dlaczego warto wykonać test NIFTY pro?

Test NIFTY jest dobrym wyborem dla tych rodziców, którzy chcą mieć dużą wiedzę o tym, czy dziecko jest zdrowe, czy chore już podczas ciąży. NIFTY jest doskonałą alternatywą dla badań inwazyjnych, które wiążą się z ryzykiem dla ciąży, na przykład ryzykiem poronienia.

Test NIFTY można wykonać bezpiecznie już od 10-tego tygodnia ciąży. Wykonanie testu NIFTY nie wiąże się z ryzykiem dla ciąży, a daje rzeczywiście dużą wiedzę o tym, czy dziecko jest obarczone jakąś chorobą genetyczną, czy nie. Aby wykonać test wystarczy pobranie małej ilości krwi obwodowej matki, oraz stwierdzenie w badaniu USG wieku ciąży. Wynik jest dostępny w ciągu kilku dni i z 99,9% pewnością. – Dr Katarzyna Mikołajczyk, specjalista ginekologii i położnictwa

Więcej informacji:

* W zależności od kursu walut


Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz