Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Czy test NIFTY w Warszawie zapewni pewną ciążę?

Czy test NIFTY w Warszawie zapewni pewną ciążę?

Jednym z największych priorytetów dla przyszłych rodziców jest zdrowie ich nienarodzonego dziecka. Obecnie mamy dostęp do różnych badań prenatalnych, które mogą dostarczyć cennych informacji na temat genetycznego zdrowia płodu. Test NIFTY Warszawa jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym. Test oferuje nie tylko spokój, również wczesną możliwość oceny ryzyka chorób genetycznych u płodu.

Test NIFTY Warszawa cena – co zawiera?
Test NIFTY Warszawa – od kiedy wykonać?
Test NIFTY Warszawa – wskazania do testu
Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto?

Test NIFTY Warszawa cena – co zawiera?

Cena testu NIFTY w Warszawie może różnić się w zależności od laboratorium, w którym jest przeprowadzany. Zazwyczaj cena testu NIFTY jest w  granicach kilku tysięcy złotych. Cena badania obejmuje pobranie próbki krwi, przeprowadzenie analizy wolnego płodowego DNA, wydanie szybkiego wyniku oraz w przypadku NIFTY pro – również ubezpieczenie wyniku. Badanie NIFTY pro oprócz tego ma szerszy zakres badanych chorób genetycznych, aż 94.

Test NIFTY Warszawa – od kiedy wykonać?

Test NIFTY Warszawa można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Badanie zalecane jest wszystkim przyszłym mamom. Istnieją jednak wskazania do wykonania badania NIFTY. Do badania pobierana jest próbka krwi przyszłe mamy. Krążące w jej krwiobiegu wolne płodowe DNA, podlega analizie w badaniu. Badania wolnego płodowego DNA są całkowicie bezpieczne i nie wiążą się z ryzykiem poronienia, jak w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych (np. amniopunkcja). NIFTY pro jest również bardzo dokładnym testem. Dla trisomii 21. czułość wynosi ponad 99%.

Test NIFTY Warszawa – wskazania do testu

Wskazaniami do wykonania testu NIFTY mogą być różne czynniki, w tym ciąża po 35 roku życia, niepokojące wyniki wcześniejszych badań prenatalnych lub historia chorób genetycznych w rodzinie. Test NIFTY pro Warszawa jest również opcją dla wszystkich rodziców pragnących mieć pewność co do zdrowia swojego dziecka.

Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto?

Decyzja o wykonaniu testu NIFTY pro może przynieść przyszłym rodzicom wiele korzyści. Przede wszystkim, test oferuje wysoką dokładność i bezpieczeństwo, minimalizując ryzyko dla ciąży. Wybierając wykonanie testu NIFTY w Warszawie, przyszli rodzice zyskują dostęp do zaawansowanych technologii genetycznych, które mogą znacząco wpłynąć na przebieg ciąży i pierwsze kroki.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin