Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Kompleksowa ochrona prenatalna: badania wolnego płodowego DNA

Kompleksowa ochrona prenatalna: badania wolnego płodowego DNA

Każda przyszła mama zastanawia się, jakie badania prenatalne są dostępne na rynku oraz który test najlepiej wykonać. Badania wolnego płodowego DNA są testami oferującymi nieinwazyjność i bezpieczeństwo. Przy tym wszystkim mają wysoką czułość i są wiarygodne. Warto zapoznać się dokładnie z ofertami badań wolnego płodowego DNA i wybrać test, który ma najwięcej zalet. Takim badaniem jest NIFTY pro.

Kiedy i z jakiej próbki wykonuje się badania wolnego płodowego DNA?
Badania wolnego płodowego DNA, który test NIPT jest najlepszy?
Czy badania wolnego płodowego DNA są refundowane?
Jakie choroby genetyczne sprawdzają badania wolnego płodowego DNA?

Kiedy i z jakiej próbki wykonuje się badania wolnego płodowego DNA?

Badania wolnego płodowego DNA są wykonywane z próbki krwi przyszłej mamy. W jej krwiobiegu krąży DNA płodu, które jest analizowane w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości genetycznych. Procedura ta jest całkowicie bezpieczna zarówno dla matki oraz dziecka, eliminując ryzyko związane z inwazyjnymi metodami. Badanie można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Stężenie cffDNA jest odpowiednie do przeprowadzenia analizy.

Badania wolnego płodowego DNA, który test NIPT jest najlepszy?

Wśród dostępnych testów NIPT, test NIFTY pro wyróżnia się swoim szerokim zakresem. To badanie wolnego płodowego DNA sprawdza 94 różne choroby genetyczne, w tym trzy najczęściej występujące trisomie: zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Co więcej, NIFTY pro jako jedyny na rynku zawiera w cenie ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego.

Czy badania wolnego płodowego DNA są refundowane?

Badania wolnego płodowego DNA nie są refundowane przez NFZ, są wykonywane prywatnie. Koszty testów mogą się różnić od laboratorium i konkretnego badania. Wiele przyszłych mam decyduje się na wykonanie badania wolnego płodowego DNA, aby mieć pewność co do zdrowia swojego nienarodzonego maluszka.

Jakie choroby genetyczne sprawdzają badania wolnego płodowego DNA?

Badanie wolnego płodowego DNA, w zależności od wybranego testu będzie mieć inny zakres. Obecnie test NIFTY pro ma najszerszy zakres badanych chorób. Sprawdza 6 trisomii, 4 choroby nieprawidłowości licz by chromosomów płci, 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Test ten umożliwia również sprawdzenie płci dziecka na życzenie. Niektóre laboratoria oferują promocyjną cenę testu NIFTY pro. Warto więc zapoznać się dokładnie z ofertą różnych placówek. Badania wolnego płodowego DNA stanowią ważny element w opiece prenatalnej.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin