Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Poradnik Zdrowie Twojego dziecka. Jak NIFTY pro pomaga w jego odkrywaniu?

Zdrowie Twojego dziecka. Jak NIFTY pro pomaga w jego odkrywaniu?

nifty pro a zdrowie dzieckaCiąża to wyjątkowy okres pełen radości i oczekiwań, ale również moment, w którym nasze troski o zdrowie nienarodzonego dziecka mogą się wzmagać.

Współczesna medycyna oferuje nam wiele narzędzi, które pozwalają na wcześniejsze wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości genetycznych. Jednym z takich rozwiązań jest test NIFTY pro.

Spis treści:

Czy NIFTY pro czyni diagnostykę prenatalną prostszą?

czulosc badaniaNIFTY pro to nowoczesne badanie genetyczne, które dostarcza informacji o zdrowiu Twojego dziecka na wczesnym etapie ciąży. To nieinwazyjna metoda, która polega na analizie wolnych fragmentów DNA dziecka krążących w krwiobiegu matki.

Dzięki wysokiej skuteczności (czułość ponad 99% dla trisomii 21.) prawidłowy wynik NIFTY pro nie wymaga już potwierdzenia amniopunkcją, jeśli np. był podejrzewany zespół Downa.

Jak NIFTY pro rozszerza wiedzę na temat Twojego maluszka jeszcze przed jego narodzinami?

Wiedza uzyskana dzięki badaniu NIFTY pro może być wstępem do poznania Twojego dziecka przed narodzenie. Dzięki analizie materiału genetycznego możesz dowiedzieć się o ryzyku wystąpienia pewnych wad genetycznych, takich jak zespół Downa, zespół Edwardsa czy zespół Patau. To kluczowe informacje, które pomagają w odpowiednim przygotowaniu się na przyjęcie maluszka na świecie.

94 chorobyPoza najczęstszymi trisomiamii, NIFTY pro bada także inne nieprawidłowości – w sumie 94. Więcej: Co bada NIFTY pro?

Czy wszystko jest w porządku? O spokoju Mamy w trakcie ciąży

Pewnie masz wiele pytań i obaw dotyczących zdrowia Twojego dziecka. Właśnie dlatego test NIFTY pro jest tak wartościowy. Jego wynik dostarcza ważnych informacji na temat zdrowia dziecka.

Pamiętaj jednak, że NIFTY pro jest testem przesiewowym, nie diagnostycznym. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, zalecane jest wykonanie badania diagnostycznego. Jednak NIFTY pro ma wyższą czułość niż test PAPP-A dlatego zalecany jest, w badaniach prenatalnych I trymestru wyniki wskażą na podwyższone ryzyko trisomii 21. I w przypadku uzyskania prawidłowego wyniku NIFTY pro, nie jest on wskazaniem do wykonania badania inwazyjnego.

dla spokojnej ciążyWnioski są jasne – nowoczesne badania prenatalne to wyjątkowe narzędzia, które mogą pomóc Ci w spokojnym przeżywaniu ciąży, eliminując stres związany z niepewnością o zdrowie dziecka. To wsparcie w podejmowaniu decyzji o konieczności wykonania amniopunkcji.

W większości przypadków wyniki badań prenatalnych nie wskazują na nieprawidłowość i dzięki temu rodzice mogą zyskać spokój tak ważny w trakcie ciąży.

.

Jeśli nurtuje Cię zagadnienie „NIFTY pro a zdrowie dziecka”, to test NIFTY pro może być ważnym krokiem poszerzenia wiedzy o zdrowiu dziecka.

.

Więcej informacji o NIFTY pro:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

„ Jeśli chodzi o samą logistykę badania (infolinia, informacja, placówka w której pobierano mi krew, czas oczekiwania na wynik- u mnie 5 dni!!!) to jest poziom extra ligi. Pełen profesjonalizm, za który serdecznie dziękuję-wart swojej ceny 🙂 ”
Agnieszka
„Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy.
Adrian I Ania
„Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy.”
Adrian I Ania
„Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy.”
Adrian I Ania

Źródła: badanienifty.pl/zrodla

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin