Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Łódź – badanie prenatalne dla przyszłych mam

Test NIFTY Łódź – badanie prenatalne dla przyszłych mam

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, pełen emocji i wyzwań. W obecnych czasach mamy dostęp do różnych badań prenatalnych, które pomagają w ocenie zdrowia dziecka jeszcze przed jego narodzinami. Jednym z najbardziej zaawansowanych badań jest test NIFTY Łódź. Dlaczego ten test jest tak ważny i jakie korzyści przynosi?

Na czym polega test NIFTY Łódź?
Kiedy najlepiej wykonać test NIFTY Łódź?
NIFTY Łódź cena – ile kosztuje test NIFTY pro?
Czy warto zrobić test NIFTY Łódź i dlaczego?

Na czym polega test NIFTY Łódź?

Test NIFTY Łódź to nieinwazyjne badanie prenatalne. Analizuje wolne płodowe DNA, które krąży we krwi mamy. Pozwala na ocenę ryzyka wystąpienia różnych chorób genetycznych, takich jak zespół Downa, Edwardsa lub Patau. Najszersza wersja NIFTY, NIFTY pro bada aż 94 choroby genetyczne. W cenie testu NIFTY pro zawarte jest również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego oraz możliwość określenia płci dziecka na życzenie. W Łodzi test oferuje kilka placówek, co czyni go łatwo dostępnym dla przyszłych mam.

Kiedy najlepiej wykonać test NIFTY Łódź?

Badanie NIFTY Łódź można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Ten test NIPT jest więc dość wcześnie dostępny, a przy tym wysoce wiarygodny. Jednym ze wskazań do wykonania badania NIFTY jest ciąża po 35 roku życia. Wraz z wiekiem mamy rożnie ryzyko chorób genetycznych. Każde badanie wolnego płodowego DNA jest również nieinwazyjne. Próbką do testu jest krew przyszłej mamy.

NIFTY Łódź cena – ile kosztuje test NIFTY pro?

W Łodzi, cena testu NIFTY Pro może różnić się w zależności od placówki. Ogólnie, koszt tego badania to około 2400 zł. Choć dla niektórych może to być dość spory wydatek warto pamiętać, że jest to inwestycja w zdrowie dziecka. Wykonanie NIFTY na wczesnym etapie pozwoli przyszłym mamom odzyskać spokój w ciąży.

Czy warto zrobić test NIFTY Łódź i dlaczego?

Warto wykonać test NIFTY pro Łódź ze względu na możliwość wykonania na wczesnym etapie ciąży. Wysoka czułość sprawia, że wynik testu NIFTY jest wiarygodny. Dzięki temu przyszłe mamy mogą być spokojniejsze. Test NIFTY daje możliwość sprawdzenia chorób genetycznych u płodu w sposób bezpieczny. Wiele mam zdecydowało się na jego wykonanie. Zachęcamy do sprawdzenia, gdzie zrobić test NIFTY. Na terenie całej Polski istnieje wiele takich placówek.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin