Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Poznań: nowoczesne rozwiązanie

Test NIFTY Poznań: nowoczesne rozwiązanie

Test NIFTY Poznań jest nieinwazyjnym badaniem wolnego płodowego DNA, które wykonuje się z próbki krwi przyszłej mamy. Test jest więc w 100% bezpieczny. Test NIFTY należy do grupy badań NIPT, pozwala na wczesne wykrycie potencjalnych nieprawidłowości genetycznych płodu bez ryzyka. Kto powinien rozważyć wykonanie tego testu, jakie korzyści przynosi? Każda przyszła mama powinna się zastanowić nad wykonaniem badania NIFTY.

Test NIFTY Poznań – dla kogo badanie?
Test NIFTY Poznań – zalety
Test NIFTY Poznań – zakres badania
Test NIFTY Poznań – ceny testów NIPT

Test NIFTY Poznań – dla kogo badanie?

Test NIFTY Poznań jest zalecany przede wszystkim kobietom w ciąży, które chcą skorzystać z możliwości wczesnej i przesiewowej diagnostyki genetycznej. Istnieją jednak wskazania do wykonania badania NIFTY. Jest to m.in. wiek przyszłej mamy. Wraz z nim rośnie ryzyko chorób genetycznych u płodu. Ciąża po 35 roku życia jest wskazaniem do wykonania badania prenatalnego. Oprócz tego, jeżeli ciężarna otrzymała nieprawidłowy wynik innego przesiewowego badania prenatalnego, również powinna wykonać bardziej czuły test.

Test NIFTY Poznań – zalety

Jedną z głównych zalet testu NIFTY jest jego nieinwazyjny charakter – badanie wykonuje się z próbki krwi przyszłej mamy. Dzięki temu test jest w 100% bezpieczny, a jego wykonanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Przyszłe mamy w spokoju mogą wykonać ten test prenatalny z krwi, bez żadnych obaw. Badanie NIFTY ma także wysoką czułość, szczególnie jeżeli chodzi o test NIFTY pro i zespół Downa. Badanie ma czułość ponad 99% dla trisomii 21. Ponadto, szybkość otrzymywania wyniku testu NIFTY, który jest dostępny zazwyczaj w ciągu kilku dni roboczych, jest kolejnym atutem, który doceniają rodzice.

Test NIFTY Poznań – zakres badania

Test NIFTY w Poznaniu analizuje wolne DNA płodowe znajdujące się w krwiobiegu przyszłej mamy. Zakres badania obejmuje to nie tylko najczęstsze trisomie, ale w zależności od wybranej wersji testu, może również wykrywać inne zaburzenia genetyczne. Najszerszy z nich to test NIFTY pro, który sprawdza 102 nieprawidłowości. Oprócz tego przyszła mama może poznać płeć dziecka w cenie testu NIFTY pro.

Test NIFTY Poznań – ceny testów NIPT

Koszt testu NIFTY w Poznaniu będzie zależeć od wybranego rodzaju testu NIFTY, jak również od placówki, w której będziemy wykonywać badanie. Zazwyczaj cena testu NIFTY to około 2300 zł. NIFTY stanowi wartościową opcję dla przyszłych rodziców, którzy poszukują zaawansowanych testów prenatalnych. NIFTY wybiera wiele przyszłych mam. Badanie jest także polecane ze względu na wiarygodność.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin