Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Pruszków – pewność dla Twojej ciąży

Test NIFTY Pruszków – pewność dla Twojej ciąży

Badania prenatalne pozwalają przyszły mamom na sprawdzenie zdrowia swojego dziecka jeszcze przed narodzinami. Warto jednak wybrać badanie, które będzie najbardziej odpowiednie – najszersze i najbezpieczniejsze. Takim badaniem jest np. Test NIFTY Pruszków. Oczywiście NIFTY wykonamy także w innych miastach na terenie Polski. Sprawdźmy dlaczego warto wykonać badanie NIFTY i jakie zalety ma ten test prenatalny z krwi.

Test NIFTY Pruszków – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?
Czy test NIFTY Pruszków jest skuteczny?
Dlaczego test NIFTY Pruszków jest wszechstronny?
Czy test NIFTY Pruszków w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY Pruszków – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?

Test NIFTY Pruszków jest zalecany dla kobiet w ciąży po 35. roku życia. Wraz z wiekiem przyszłej mamy rośnie ryzyko chorób genetycznych u płodu. Kolejnym wskazaniem do wykonania NIFTY są choroby genetyczne w rodzinie lub w poprzednich ciążach, nieprawidłowy wynik innych badań prenatalnych czy też chęć sprawdzenia zdrowia dziecka. Badanie NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży.

Czy test NIFTY Pruszków jest skuteczny?

Test NIFTY w Pruszkowie charakteryzuje się wysoką skutecznością. Test NIFTY pro ma bardzo wysoką dokładność w przypadku trisomii 21., ponad 99%. Test NIFTY pro Pruszków ma bardzo szeroki zakres sprawdzanych chorób, aż 94 choroby genetyczne. Możemy również na życzenie sprawdzić płeć dziecka. W cenie testu NIFTY pro zawarte jest również ubezpieczenie wyniku w trzech typach.

Dlaczego test NIFTY Pruszków jest wszechstronny?

Test NIFTY pro oferowany w Pruszkowie bada aż 94 różne choroby genetyczne, w tym trzy najczęściej występujące trisomie. Jest to kompleksowe badanie prenatalne, które cieszy się dużą popularnością u przyszłych Mam. Wynik testu NIFTY otrzymamy w krótkim czasie. Maksymalny czas oczekiwania to 10 dni, jednak zwykle na wynik przyszłe mamy czekają około 6/7 dni. Dzięki analizie wolnego płodowego DNA, badanie jest nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne, zarówno dla przyszłej mamy oraz jej nienarodzonego dziecka.

Czy test NIFTY Pruszków w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY Pruszków nie zawiera w cenie ubezpieczenia. Rozszerzona wersja tego badania – NIFTY pro ma ubezpieczenie na wypadek wyniku fałszywie negatywnego. Inne badania NIPT nie mają takich opcji. Cena testu NIFTY może różnić się w zależności od rodzaju badania oraz laboratorium, w którym jest wykonywane. Badania prenatalne są w stanie zapewnić spokój przyszłej mamie. Warto więc zastanowić się nad ich wykonaniem już na wczesnym etapie ciąży.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin