Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY w Krakowie – gdzie go wykonać?

Test NIFTY w Krakowie – gdzie go wykonać?

Test NIFTY Kraków to oferta skierowana do mieszkańców Małopolski, którzy oczekują potomstwa. Badanie NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży – jest ono bezpieczne i nieinwazyjne, analizuje wolne płodowe DNA. Test NIFTY jest dostępny w sprawdzonych laboratoriach genetycznych, a sama analiza staje się coraz popularniejsza.

Czy warto robić badania NIFTY w Krakowie?
Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Krakowie?
Jakie wady wykrywa NIFTY w Krakowie?
Gdzie w Krakowie można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Czy warto robić badania NIFTY w Krakowie?

Badanie NIFTY warto wykonać zawsze, bez względu na miasto, w którym próbki trafiają do analizy. Badania wolnego płodowego DNA zapewniają najwyższą czułość, pozwalają sprawdzić stan zdrowia dziecka już na wczesnym etapie ciąży. Próbka krwi żylnej ciężarnej to dostateczny materiał do wyodrębnienia cffDNA – jakość badania jest znacznie lepsza niż w przypadku innych badań prenatalnych, które są dostępne w ramach NFZ i to wyłącznie w określonych przypadkach.

Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Krakowie?

Wynik badania NIFTY PRO i NIFTY jest dostępny w 6-10 dni roboczych. Czas ten nalicza się od dnia, w którym próbki trafiają do laboratorium i poddawane są analizie. Na ogół nie ma możliwości przyśpieszenia otrzymania wyniku, ponieważ test NIFTY PRO wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi i nie da się go wykonać z dnia na dzień.

Jakie wady wykrywa NIFTY w Krakowie?

Badanie NIFTY cena obejmuje wykonanie analizy w kierunku 94 chorób o podłożu genetycznym. Wśród wykrywanych chorób warto wymienić Zespół Downa, Zespół Edwardsa, Zespół Potockiego-Shaffer’a czy Zespół CHDM. Wiele chorób nie daje od razu jednoznacznych objawów, mogą ujawniać się dopiero z czasem. Z tego też powodu wczesna diagnostyka jest niezwykle ważna.

Gdzie w Krakowie można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

W Krakowie badanie NIFTY i NIFTY PRO można wykonać w placówce autoryzowanej. Wybierając ten punkt można mieć pewność wysokiej jakości badania oraz braku ukrytych kosztów, które mogą się pojawić podczas wykonywania badań w innych placówkach. Na pobranie próbki można umówić się telefonicznie lub poprzez stronę internetową.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin