Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa, dlaczego badanie jest ważne dla przyszłych mam?

Test NIFTY Warszawa, dlaczego badanie jest ważne dla przyszłych mam?

Ciąża jest wyczekiwanym momentem w życiu każdej kobiety. Wiązać się jednak może również ze stresem. Wszystkie przyszłe mamy marzą o tym, aby ich dziecko było zdrowe. Test NIFTY Warszawa jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym, które wykonuje bardzo duża ilość mam. Bezpieczeństwo, nieinwazyjność, wysoka skuteczność oraz wiarygodność – to tylko kilka zalet tego badania NIPT. Dowiedz się więcej o najnowocześniejszym teście prenatalnym NIFTY.

Czy test NIFTY Warszawa wykrywa zespół Downa?
Dlaczego test NIFTY Warszawa można wykonać od 10 tygodnia ciąży?
Ile czeka się na wynik testu NIFTY Warszawa, czy jest objęty ubezpieczeniem?
Test NIFTY Warszawa, czy można wykonać na NFZ?

Czy test NIFTY Warszawa wykrywa zespół Downa?

Odpowiedź jest jednoznaczna: tak! Test NIFTY jest jednym z najdokładniejszych badań, które mogą wykryć zespół Downa. Oceniają ryzyko wystąpienia u nienarodzonego dziecka chorób genetycznych. Bardzo wysoką czułość dla trisomii 21. ma właśnie test NIFTY pro, to ponad 99%. Test analizuje wolne płodowe DNA, które znajduje się we krwi mamy. Oprócz tego, test NIFTY pro Warszawa bada łącznie 94 choroby genetyczne. Ma najszerszy zakres badanych chorób z obecnie dostępnych testów prenatalnych z krwi.

Dlaczego test NIFTY Warszawa można wykonać od 10 tygodnia ciąży?

Test NIFTY Warszawa można wykonać już od 10 tygodnia ciąży, ponieważ ilość DNA dziecka jest wtedy wystarczająca do badania. Każda przyszła mama, która zdecyduje się na wykonanie tego badania wolnego płodowego DNA ma pewność, że jest bezpieczne dla niej i jej dziecka. Warto wykonać badanie NIFTY ze względu na możliwość wykrycia chorób genetycznych u płodu, już na bardzo wczesny etapie ciąży.

Ile czeka się na wynik testu NIFTY Warszawa, czy jest objęty ubezpieczeniem?

Na wyniki testu NIFTY zazwyczaj czeka się do 10 dni. Zwykle jest to 5-6 dni. Rozszerzona wersja testu- NIFTY pro zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. To jedyny test NIPT, który posiada takie udogodnienie. Cena testu NIFTY pro to około 2400 zł. Na terenie całej Polski znajduje się wiele placówek, w których wykonamy badanie. Test NIFTY Warszawa czy Gdańsk – tam również można zlecić test. Przed wyborem placówki, dokładnie zapoznaj się z ich ofertą.

Test NIFTY Warszawa, czy można wykonać na NFZ?

Aktualnie test NIFTY pro Warszawa nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Badanie można wykonać jedynie prywatnie. Cena testu NIFTY może być inna w każdym laboratorium. Badanie jest jednak warte swojej ceny. Każda przyszła mama, która martwi się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka może wykonać NIFTY. Szczególnie polecane jest kobietom w ciąży po 35 roku życia. Pamiętajmy, że wraz z wiekiem mamy rośnie ryzyko chorób genetycznych u płodu.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin