Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa, jakie ma korzyści dla kobiet w ciąży?

Test NIFTY Warszawa, jakie ma korzyści dla kobiet w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety, pełen ekscytacji i oczekiwania. Może pojawić się jednak wiele pytań. Troska o zdrowie nienarodzonego dziecka jest naturalna. Można to sprawdzić! Przyszłe mamy mają teraz dostęp do zaawansowanych badań prenatalnych, takich jak test NIFTY Warszawa. Czym jest ten test prenatalny z krwi? Dlaczego badanie NIFTY jest tak wartościowe?

Czy test NIFTY Warszawa jest badaniem NIPT?
Test NIFTY Warszawa – z kim można porozmawiać o badaniu?
Czy test NIFTY Warszawa jest również badaniem na zespół Downa w ciąży?
Test NIFTY pro Warszawa cena – jaka jest?

Czy test NIFTY Warszawa jest badaniem NIPT?

NIPT, czyli nieinwazyjne badanie prenatalne to typ testu, który pozwala na wczesne wykrycie pewnych chorób genetycznych u nienarodzonego dziecka. Test NIFTY jest jednym z badań NIPT. Dostępny dla przyszłych mam w Warszawie. Dzięki analizie wolnego DNA płodowego (cffDNA) w krwi matki, test NIFTY pozwala na wczesne wykrycie różnych chorób genetycznych, w tym Zespołu Downa.

Test NIFTY Warszawa – z kim można porozmawiać o badaniu?

Decyzja o wyborze testu prenatalnego jest indywidualna. Dużo placówek oferuje wsparcie i konsultacje przed i po teście. Umożliwia to przyszłym mamom poznanie całej procedury, szczegółów dotyczących całej oferty i ceny badania. Podczas takiej rozmowy należy zadawać pytania, które nas nurtują. Pewność co do wyboru badania prenatalnego jest bardzo ważna. Poznaj test NIFTY Warszawa, warto go wykonać.

Czy test NIFTY Warszawa jest również badaniem na zespół Downa w ciąży?

Test NIFTY jest wykorzystywany do wczesnego wykrywania Zespołu Downa u płodu. Test określa się również jako badanie na zespół Downa w ciąży. Test NIFTY Warszawa analizuje wolne płodowe DNA, które krąży we krwi przyszłej mamy. Dlatego test jest nieinwazyjny, bezpieczny dla przyszłej mamy i nienarodzonego dziecka. Nie wiąże się z ryzykiem poronienia.

Test NIFTY pro Warszawa cena – jaka jest?

Cena testu NIFTY Pro może się różnić w zależności od laboratorium. Średni koszt badania mieści się w granicach 2300-2400 zł. W cenie badania zawarte jest również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Szeroka walidacja kliniczna świadczyć może o wiarygodności testu NIFTY. Dobrze przemyśl wybór badania prenatalnego. Test NIFTY pro Warszawa jest wart swojej ceny!

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin