Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – szerokie badanie prenatalne

Test NIFTY Warszawa – szerokie badanie prenatalne

W trakcie ciąży najważniejsze dla przyszłej mamy jest zdrowie jej dziecka i jego prawidłowy rozwój. Jest wiele badań prenatalnych, które można wykonać. Warto zastanowić się nad nieinwazyjną diagnostyką prenatalną – testem prenatalnym z krwi. Jednym z takich badań jest test NIFTY Warszawa. Czy NIFTY to najszerszy NIPT? Jaką czułość ma NIFTY pro?

Jaką czułość  ma test NIFTY Warszawa?
Ile czeka się na wynik testu NIFTY Warszawa?
Czy test NIFTY Warszawa to najszerszy NIPT?
Test NIFTY Warszawa – cena NIFTY pro

Jaką czułość  ma test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Warszawa ma szeroki zakres. Jednak NIFTY pro to test, który bada aż 94 choroby genetyczne. W swoim zakresie sprawdza również trzy najczęstsze trisomie – zespół Downa, zespół Patau oraz Edwardsa. Dla trisomii 21 czułość to ponad 99%. Dlatego badanie często jest wybierane przez przyszłe mamy. Badanie jest nieinwazyjne i bezpieczne. Analizuje wolne płodowe DNA (cffDNA). Do badania pobierana jest próbka krwi z żyły odłokciowej mamy.

Ile czeka się na wynik testu NIFTY Warszawa?

Wynik testu NIFTY otrzymamy do 10 dni roboczych. Zwykle jest to szybciej, 5-6 dni. W jaki sposób można odebrać wynik testu NIFTY Warszawa? Warto dopytać placówkę w jaki sposób go udostępnia. Może być to wizyta osobista, być może laboratoria udostępnią wynik online w panelu pacjenta. Przed zleceniem badania NIFTY dokładnie zapoznajmy się ze wszystkimi informacjami.

Czy test NIFTY Warszawa to najszerszy NIPT?

Test NIFTY pro Warszawa jest jedynym na rynku testem NIPT z ubezpieczeniem. NIFTY pro ma bardzo dużą ilość badanych chorób genetycznych, to najszerszy test z NIFTY. Badanie NIPT, NIFTY w swoim zakresie ma sprawdzenie trisomii m.in. 13, 18 i 21. Dlatego określane jest również jako badanie na zespół Downa w ciąży. Mimo, że jest to test przesiewowy ma bardzo wysoką czułość.

Test NIFTY Warszawa – cena NIFTY pro

Cena testu NIFTY pro w Warszawie jest mniej więcej taka sama w całej Polsce. Może różnić się jednak od laboratorium, w którym zlecimy wykonanie badania. Zastanówmy się więc, którą wersję prenatalnego badania genetycznego wybrać. Metoda badania NIFTY pro podczas jednej analizy pozwala odczytywać sekwencję genomu. Zastanów się, warto wybrać najszerszy.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin