Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa umożliwi ścieżkę do bezpiecznej ciąży

Test NIFTY Warszawa umożliwi ścieżkę do bezpiecznej ciąży

Ciąża to okres pełen radości i niepokoju. Chcemy wiedzieć, że nasze dziecko rośnie zdrowo. Obecne możliwości technologiczne dają nam te informacje. Test NIFTY Warszawa dostępny jest w stolicy ale i w innych miastach na terenie całej Polski. Badanie jest w stanie zaoferować spokój i pewność dla przyszłych mam. Wykonanie testu NIFTY nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Badanie jest bezpieczne dla przyszłej mamy i jej nienarodzonego dziecka.

Badanie prenatalne – test NIFTY Warszawa
Test NIFTY Warszawa – na czym polega?
Test NIFTY Warszawa – jaką czułość ma NIFTY pro?
Test NIFTY Warszawa – czy jest częstym wyborem?

Badanie prenatalne – test NIFTY Warszawa

Badania prenatalne są cennym źródłem informacji o zdrowiu naszego przyszłego dziecka. Test NIFTY jest dostępny w wielu placówkach. Na szczególną uwagę zasługuje test NIFTY pro Warszawa. To rozszerzona wersja badania, które sprawdza 94 choroby genetyczne. Cena NIFTY pro zawiera ubezpieczenie wyniku oraz może określić na życzenie płeć dziecka. Wykonanie badania w sposób nieinwazyjny, jeszcze przed narodzinami dziecka powinno skłonić przyszłe mamy do podjęcia decyzji.

Test NIFTY Warszawa – na czym polega?

Test NIFTY to nowoczesne badanie, które analizuje wolne płodowe DNA znajdujące się we krwi matki. Pozwala to na wykrycie wielu różnych zaburzeń genetycznych, w tym zespołu Downa, Patau oraz Edwardsa. Do badania pobierana jest krew z żyły odłokciowej przyszłej mamy. Tylko to jest potrzebne do wykonania badania, które można zlecić już od 10 tygodnia ciąży. Pamiętajmy, że ryzyko chorób genetycznych u płodu rośnie wraz z wiekiem matki. Dlatego ciąża po 35 roku życia jest wskazaniem.

Test NIFTY Warszawa – jaką czułość ma NIFTY pro?

NIFTY Pro to najbardziej zaawansowana wersja testu NIFTY. Czułość dla trisomii 21. wynosi ponad 99%.  Prawdopodobieństwo otrzymania fałszywie negatywnego wyniku jest niezwykle niskie. Jednak w cenie testu NIFTY zawarte jest ubezpieczenie. W przypadku innych testów NIPT wiarygodność jest także na wysokim poziomie.

Test NIFTY Warszawa – czy jest częstym wyborem?

Test NIFTY w Warszawie wybiera z pewnością wiele mam mieszkających w okolicy. Test NIFTY staje się coraz popularniejszy. Jednak w innych miastach także można wykonać badanie NIFTY. Kobiety chętnie korzystają również z usługi pielęgniarki mobilnej. Dzięki temu pobranie może być wykonane w domu pacjentki. Coraz więcej przyszłych mam decyduje się na ten test. Mamy cenią sobie bezpieczeństwo jakie daje możliwość wczesnego wykrycia  zaburzeń genetycznych. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej czułości testu, możemy cieszyć się ciążą z pełnym spokojem.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin