Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY – wiedza o zdrowiu dziecka jeszcze przed narodzinami

Test NIFTY – wiedza o zdrowiu dziecka jeszcze przed narodzinami

Oczekując na narodziny dziecka zastanawiamy się, czy jesteśmy w stanie sprawdzić jego stan zdrowia? Obecna technologia daje nam takie możliwości. Istnieją nieinwazyjne badania prenatalne o wysokiej czułości, które mogą nam w tym pomóc. Jednym z takich badań jest test NIFTY pro. Ale czym dokładnie jest test NIFTY? Jakie korzyści może przynieść przyszłym mamom?

Co to NIFTY, czym jest dla przyszłych mam?
Czy test NIFTY Warszawa to najszersze prenatalne badanie genetyczne?
Test NIFTY pro a ciąża po 40
Test NIFTY gdzie zrobić, czy warto wybrać test NIFTY pro?

Co to NIFTY, czym jest dla przyszłych mam?

Co to NIFTY? NIFTY to nieinwazyjny test prenatalny. Pozwala na wykrycie różnych wad genetycznych u płodu, w tym trzech najczęściej występujących trisomii  – zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau. Umożliwia to analiza wolnego płodowego DNA, dzięki temu badanie jest nieinwazyjne. Próbką jest krew pobrana od przyszłej mamy, w niej właśnie krąży wolne płodowe DNA. Dlatego NIFTY nazywane jest również badaniem wolnego płodowego DNA.

Test NIFTY pro a ciąża po 40

Z wiekiem matki rośnie ryzyko wystąpienia problemów genetycznych u płodu. Wskazaniem do testu NIFTY pro jest ciąża po 40, a nawet po 35 roku życia. Badanie prenatalne NIFTY jest możliwością na sprawdzenie genów naszego maluszka i oceny ryzyka wystąpienia chorób genetycznych. Warto skorzystać z nieinwazyjnej diagnostyki prenatalnej.

Czy test NIFTY Warszawa to najszersze prenatalne badanie genetyczne?

Test NIFTY Warszawa jest jednym z najbardziej zaawansowanych prenatalnych badań genetycznych dostępnych dla przyszłych mam. Wiele placówek w Warszawie oferuje wykonanie tego badania. Zapoznajmy się dokładnie z ofertą. Rozszerzona wersja testu, NIFTY pro bada aż 94 choroby genetyczne. Trzy najczęściej występujące trisomie także. Ważne jest, aby omówić wynik testu NIFTY z lekarzem genetykiem. Prawidłowa interpretacja jest niezwykle istotna. Cena NIFTY to ok. 2300 zł – 2400 zł. NIFTY pro jest droższym testem ale zwiera w cenie ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego oraz możliwość określenia płci dziecka na życzenie.

Test NIFTY gdzie zrobić, czy warto wybrać test NIFTY pro?

Test NIFTY gdzie zrobić? Na terenie całej Polski jest wiele miejsc, gdzie możemy zlecić badanie NIFTY. Przy wyborze badania dokładnie zapoznajmy się z jego zakresem. Wybierzmy odpowiedni test dla siebie i swoich potrzeb. NIFTY pro nie jest znacznie droższy, a daje nam szersze możliwości. Wiarygodność testu NIFTY – świadczy o niej szeroka walidacja kliniczna oraz to, że NIFTY wykonano już ponad 9 000 000 razy na całym świecie.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin