Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIPT porównanie dostępnych opcji i wybór

Test NIPT porównanie dostępnych opcji i wybór

Decyzja o wykonaniu badań prenatalnych jest ważnym momentem dla każdej przyszłej mamy. Wśród dostępnych opcji, testy NIPT cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Ze względu na ich nieinwazyjność i dokładność, wiele mam decyduje się je wykonać. Test NIPT porównanie różnych dostępnych testów, ze szczególnym uwzględnieniem NIFTY pro.

Test NIPT porównanie wiarygodności
Test NIPT porównanie – jakie choroby sprawdzają badania?
Test NIPT porównanie – czy badania są bezpieczne?
Test NIPT porównanie – czy warto wybrać NIFTY pro?

Test NIPT porównanie wiarygodności

Test NIPT porównanie wiarygodności, która jest dość istotna przy wyborze badania prenatalnego.  Większość testów NIPT, w tym NIFTY pro ma wysoką czułość i specyficzność, szczególnie w wykrywaniu trisomii 21 (zespołu Downa). Testy NIPT różnią się również zakresem sprawdzanych chorób oraz innymi dodatkowymi opcjami, jak np. sprawdzenie płci dziecka na życzenie. Taką możliwość oferuje badanie NIFTY pro.

Test NIPT porównanie – jakie choroby sprawdzają badania?

Testy NIPT analizują DNA płodowe krążące we krwi matki, aby ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych, takich jak trisomie 21, 18 i 13. Badanie NIFTY pro oprócz trzech najczęstszych trisomii, sprawdza również 4 choroby nieprawidłowości chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Każde badanie wolnego płodowego DNA może mieć inny zakres.

Test NIPT porównanie – czy badania są bezpieczne?

Test NIPT porównanie – czy badanie jest bezpieczne? Jedną z głównych zalet testów NIPT jest ich nieinwazyjny charakter. W przeciwieństwie do amniopunkcji, testy NIPT nie niosą ze sobą ryzyka poronienia. Do badania pobierana jest jedynie krew przyszłej mamy. W niej krążące wolne płodowe DNA podlega analizie. Badanie jest więc w 100% bezpieczne.

Test NIPT porównanie – czy warto wybrać NIFTY pro?

Decyzja o wyborze NIFTY pro powinna być podjęta po rozważeniu kilku czynników. Test ten oferuje szeroki zakres i jest jednym z najbardziej kompleksowych badań NIPT dostępnych na rynku. Zawiera ubezpieczenie wyniku, co dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność. Warto więc rozważyć indywidualne potrzeby. Jednak warto wykonać test NIFTY pro i cieszyć się spokojną ciążą.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin