Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIPT porównanie – wybór najlepszego badania prenatalnego dla Twojego dziecka

Test NIPT porównanie – wybór najlepszego badania prenatalnego dla Twojego dziecka

Wybór odpowiedniego badania prenatalnego to jedna z ważniejszych decyzji, przed którą stają przyszłe mamy. Testy oferują bezpieczne i dokładne badanie genetyczne płodu, bez ryzyka dla ciąży. Test NIPT porównanie – dowiedzmy się więcej o testach NIPT, ze szczególnym uwzględnieniem testu NIFTY pro.

Test NIPT porównanie – które badanie ma najszerszy zakres?
Test NIPT porównanie – który test NIPT jest najlepszy?
Test NIPT porównanie – jak wybrać badanie?
Test NIPT porównanie cen i czasu oczekiwania na wynik

Test NIPT porównanie – które badanie ma najszerszy zakres?

Testy NIPT czym się różnią? Wśród dostępnych testów NIPT, test NIFTY pro wyróżnia się najszerszym zakresem badań. Analizuje aż 94 choroby genetyczne, w tym 6 trisomii, 4 choroby związane z nieprawidłowościami  liczby chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Taki szeroki zakres sprawia, że test NIFTY pro jest jednym z najbardziej kompleksowych badań prenatalnych dostępnych na rynku.

Test NIPT porównanie – który test NIPT jest najlepszy?

Podczas porównywania testów NIPT, test NIFTY często wyróżnia się jako najlepszy wybór dla przyszłych mam. Jego popularność wynika z wysokiej dokładności, szerokiego zakresu badań oraz dodatkowego ubezpieczenia wyniku. Test ten jest szczególnie polecany kobietom w ciąży po 40 roku życia oraz tym, które chcą wykonać badanie na zespół Downa w ciąży. Oczywiście każda przyszła mama, które martwi się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka – może zrobić NIFTY, już od 10 tygodnia ciąży.

Test NIPT porównanie – jak wybrać badanie?

Wybierając badanie prenatalne warto kierować się zakresem, ceną oraz bezpieczeństwem i wiarygodnością testu. Testy NIPT, takie jak NIFTY pro, są w 100% bezpieczne dla przyszłej mamy i nienarodzonego dziecka. Do badania pobierana jest jedynie próbka krwi mamy. Test NIPT porównanie czasu oczekiwania na wynik. W przypadku testu NIFTY pro jest to 5-10 dni. Zwykle wynik dostępny jest po około 7 dniach.

Test NIPT porównanie cen i czasu oczekiwania na wynik

Ceny testów NIPT różnią się w zależności od laboratorium i zakresu badania, czyli konkretnego rodzaju testu. Cena testu NIFTY pro wynosi około 2300 zł. Jest to inwestycja w spokojną i bezpieczną ciążę. Czas oczekiwania na wynik jest stosunkowo krótkim okresem w porównaniu do innych badań prenatalnych. Warto wykonać nieinwazyjne badanie prenatalne i cieszyć się spokojną ciążą.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin