Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Wszechstronne rozwiązanie dla przyszłych Mam: badanie na zespół Downa w ciąży

Wszechstronne rozwiązanie dla przyszłych Mam: badanie na zespół Downa w ciąży

Każda przyszła mama pragnie mieć pewność, że jej dziecko rozwija się zdrowo. Badanie na zespół Downa w ciąży jest ważnym elementem opieki prenatalnej, oferując rodzicom wiarygodny wynik. Przykładem takiego badania jest test NIFTY pro. Kiedy najlepiej zrobić to badanie?

W którym tygodniu wykonuje się badanie na zespół Downa w ciąży?
Badanie w ciąży na zespół Downa – nieinwazyjny test NIFTY Pro
Czy badanie na zespół Downa w ciąży jest bezpieczne?
Czy badanie w ciąży na zespół Downa jest dla wszystkich przyszłych mam?

W którym tygodniu wykonuje się badanie na zespół Downa w ciąży?

Badanie na zespół Downa w ciąży można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Na wczesnym etapie możemy sprawdzić zdrowie nienarodzonego dziecka i to w sposób nieinwazyjny. Obecnie na rynku dostępne są badania, które to umożliwiają. Takim badaniem prenatalnym jest test NIFTY pro. To nieinwazyjny prenatalny test genetyczny z krwi, który analizuje wolne płodowe DNA.

Badanie w ciąży na zespół Downa – nieinwazyjny test NIFTY Pro

Najpopularniejszym badaniem w ciąży na zespół Downa jest nieinwazyjny test NIFTY pro. Ten test oferuje wysoką precyzję w wykrywaniu trisomii 21, jak również innych zaburzeń chromosomalnych, przy braku ryzyka dla matki i dziecka. Test NIFTY pro analizuje wolne płodowe DNA w krwi matki. Próbką do badania jest jedynie krew mamy. Wykonanie NIFTY nie wiąże się z żadnym ryzykiem, jak w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcja.

Czy badanie na zespół Downa w ciąży jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo jest kluczowym aspektem przy wyborze metody badania na zespół Downa w ciąży. Nieinwazyjne testy, takie jak NIFTY pro są uznawane za wyjątkowo bezpieczne, ponieważ nie niosą za sobą ryzyka powikłań. Dzięki postępom w technologii, przyszłe mamy mogą teraz uzyskać niezbędne informacje o zdrowiu swojego dziecka bez narażania się na dodatkowe ryzyko.

Czy badanie w ciąży na zespół Downa jest dla wszystkich przyszłych mam?

Chociaż badanie w ciąży na zespół Downa jest zalecane przede wszystkim kobietom w ciąży po 35. roku życia oraz tym, które mają zwiększone ryzyko wystąpienia zaburzeń genetycznych – dostępne jest dla każdej przyszłej mamy. Decyzja o przeprowadzeniu badania prenatalnego powinna być podjęta spokojnie, sprawdzając przed tym wszystkie oferowane badania na rynku.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin