Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Bezpieczne badanie prenatalne – test NIFTY Łódź

Bezpieczne badanie prenatalne – test NIFTY Łódź

Dla przyszłych rodziców, nie ma nic ważniejszego niż zdrowie ich dziecka. Test NIFTY Łódź umożliwia im uzyskanie cennych informacji o zdrowiu dziecka. Obecnie na rynku dostępne są badania prenatalne inwazyjne oraz nieinwazyjne. Czy test NIFTY jest dostępny w Łodzi? Jaka jest cena testu NIFTY? Poznajmy lepiej ten test prenatalny z krwi, który ma wiele korzyści.

Test NIFTY Łódź jako badanie wolnego płodowego DNA
Test NIFTY Łódź – od kiedy można zrobić badanie?
Dlaczego warto wykonać test Łódź, szczególnie NIFTY pro?
Test NIFTY Łódź cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Test NIFTY Łódź jako badanie wolnego płodowego DNA

Test NIFTY Łódź to nieinwazyjne badanie prenatalne. Test wykonywany jest z krwi. Próbką do badania jest krew przyszłej mamy. Czy to badanie wolnego płodowego DNA? Tak, test analizuje wolne płodowe DNA, które krąży w krwiobiegu przyszłej mamy. Test jest bezpieczny, nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla mamy i dziecka. Nie ma tutaj również ryzyka poronienia, jak w przypadku badania inwazyjnego np. amniopunkcji. Ten test NIFTY ma szeroki zakres i wysoką wiarygodność.

Test NIFTY Łódź – od kiedy można zrobić badanie?

Test NIFTY Łódź jest dostępny od 10 tygodnia ciąży. Jest to odpowiedni czas na przeprowadzenie badania. CffDNA osiąga wtedy wartość odpowiednią do badania. Wykonanie testu na tak wczesnym etapie ciąży to kolejna zaleta badania NIFTY. Warto teraz zastanowić się, który wariant badania wybrać. Najszerszy NIFTY to test NIFTY pro. Jest to najszersze prenatalne badanie genetyczne, z testów obecnie dostępnych na rynku.

Dlaczego warto wykonać test Łódź, szczególnie NIFTY pro?

Test NIFTY pro Łódź jest zaawansowaną wersją NIFTY.  Bada 94 choroby genetyczne, w tym najczęstsze trisomie – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Jako jedyny NIPT, zawiera również ubezpieczenie na wypadek wyniku fałszywie negatywnego. Określenie płci dziecka podczas badania także jest możliwe! Badanie NIFTY Pro ma wiele zalet. Kolejną korzyścią jest szybki wynik testu NIFTY, który otrzymamy maksymalnie do 10 dni.

Test NIFTY Łódź cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Cena testu NIFTY Łódź  może różnić się i zależeć np. od wybranego laboratorium oraz samego badania. Cena testu NIFTY to około 2300 zł. Za test NIFTY pro zapłacimy nieco więcej, około 2400 zł.  Niezależnie od miejsca, warto pamiętać o korzyściach płynących z wykonania tego badania. Takich jak bezpieczeństwo i dokładność. Możemy sprawdzić nieinwazyjnie zdrowie dziecka, jeszcze przed narodzinami – właśnie z NIFTY.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin