Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Co to NIFTY? Czy jest prenatalnym testem genetycznym?

Co to NIFTY? Czy jest prenatalnym testem genetycznym?

Badania prenatalne są bardzo popularne ale także w niektórych przypadkach niezbędne. Co to NIFTY? Jest genetycznym badaniem prenatalnym, które jest także nieinwazyjne. Każda mama może się zastanawiać, czy jest w stanie sprawdzić zdrowie dziecka jeszcze przed jego narodzinami. Dzięki obecnej technologii mamy dostęp do dużej ilości testów. Czy warto zdecydować się na test NIFTY? Dlaczego tak wiele mam wybiera NIFTY?

Co to NIFTY, czy jest badaniem genetycznym w ciąży?
Zalety testu NIFTY pro – jakie są?
Test NIFTY Warszawa a inne miasta, czy cena jest taka sama?
Kiedy ciężarna może zrobić test NIFTY?

Co to NIFTY, czy jest badaniem genetycznym w ciąży?

NIFTY to nieinwazyjne badanie prenatalne. Należy do grupy badań NIPT. To test genetyczny, który wykonuje się od 10 tygodnia ciąży. Analizie w badaniu podlega wolne płodowe DNA. Próbką jest krew przyszłej mamy, to w niej krąży cffDNA. Szersza wersja – NIFTY Pro bada 94choroby genetyczne (również zespół Downa). NIFTY inaczej można określić jako badanie wolnego płodowego DNA. Możliwość oceny ryzyka chorób genetycznych u płodu daje rodzicom jasną informację. Dlatego warto konsultować wynik testu NIFTY z lekarzem genetykiem.

Zalety testu NIFTY pro – jakie są?

Test NIFTY pro ma wiele zalet. Jest nieinwazyjny – co oznacza, że nie niesie ze sobą ryzyka dla mamy i dziecka. Badanie ma wysoką czułość – dla trisomii 21. To ponad 99%.  Test pozwala również na zdiagnozowanie innych chorób genetycznych. W cenie zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego oraz możliwość określenia płci dziecka na życzenie. Tak naprawdę, bardzo dobrze dostosowane jest do potrzeb i oczekiwań przyszłych mam.

Test NIFTY Warszawa a inne miasta, czy cena jest taka sama?

Cena testu NIFTY może różnić się np. względem laboratorium. Każda może oferować inną cenę. Istotny jest również rodzaj badania, NIFTY czy NIFTY pro. Test NIFTY Warszawa tam również można zlecić wykonanie badania. Średnio NIFTY kosztuje około 2200-2400 zł. Niektóre miejsca oferują również usługi pielęgniarki mobilnej. Konsultacja wyniku testu NIFTY również może wchodzić już w skład ceny lub być za dodatkową opłatą.

Kiedy ciężarna może zrobić test NIFTY?

Kiedy zrobić test NIFTY? Można wykonać go już od 10 tygodnia ciąży. Wtedy stężenie wolnego płodowego DNA jest odpowiednie do przeprowadzenia badania. Test NIFTY pro to potężne narzędzie, które pozwala na wczesne wykrycie wielu chorób genetycznych. Wiele mam decyduje się na wykonanie właśnie tego badania ze względu na bezpieczeństwo i wysoką czułość. Jeżeli masz wątpliwości zachęcamy do kontaktu z wybranym laboratorium. Z pewnością pracownicy udzielą rzetelnych i wyczerpujących informacji.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin