Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Co to NIFTY, jak ułatwi Ci ciążę?

Co to NIFTY, jak ułatwi Ci ciążę?

Jesteś w ciąży i zastanawiasz się co możesz zrobić dla Twojego nienarodzonego dziecka? Co to NIFTY i dlaczego badanie wykonuje wiele przyszłych mam? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania. NIFTY jest testem prenatalnym z krwi i ma bardzo szeroki zakres badanych chorób. Najszerszą wersją jest jednak NIFTY pro, bada 94 choroby genetyczne i w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Rozwiejmy wszelkie wątpliwości na temat tego badania, którego nazwa często pojawia się w kontekście badań prenatalnych.

Co to NIFTY i na czym polega test NIFTY?
Jakie choroby wyklucza test NIFTY pro?
Test NIFTY Warszawa – gdzie zrobić badanie?
NIFTY cena – ile kosztuje test NIFTY pro i co obejmuje?

Co to NIFTY i na czym polega test NIFTY?

NIFTY jest testem NIPT, nieinwazyjnym prenatalnym badaniem genetycznym. Test NIFTY analizuje wolne płodowe DNA, które krąży we krwi mamy. Dzięki temu badanie jest bezpieczne dla mamy i dziecka oraz nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Test NIFTY pro można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Więc już na wczesnym etapie możemy sprawdzić stan zdrowia naszego maluszka.

Jakie choroby wyklucza test NIFTY pro?

Test NIFT pro ma najszerszy zakres badanych chorób spośród badań NIPT. Zakres tego badania to: 6 trisomii, 4 choroby nieprawidłowości chromosomów płci, 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. W tym znajdują się również najczęstsze trisomie – zespół Downa, zespół Edwardsa oraz Patau. Jest to opcja dla tych, którzy chcą mieć jak najpełniejszy obraz zdrowia swojego przyszłego dziecka.

Test NIFTY Warszawa – gdzie zrobić badanie?

Gdzie zrobić test NIFTY? Na terenie całej Polski są placówki, w których możemy zlecić wykonanie tego badania. Test NIFTY Warszawa, Poznań czy Gdańsk, to tylko kilka z miast, gdzie wykonamy badanie. Cenę testu NIFTY możemy sprawdzić online, na stronie internetowej placówki. Niektóre miejsca oferują również konsultację z wyniku z lekarzem genetykiem. Warto sprawdzić, czy taka opcja jest dodatkowo płatna.

NIFTY cena – ile kosztuje test NIFTY pro i co obejmuje?

Cena testu NIFTY może być różna i zależna od wielu czynników, takich jak laboratorium lub zakres badania. Standardowy test NIFTY kosztuje około 2300 zł. Natomiast cena testu NIFTY pro to około 2400 zł. Różnica w cenach nie jest zbyt wielka. Warto zauważyć, że NIFTY pro ma szerszy zakres oraz ubezpieczenie wyniku w cenie. Przed wyborem badania zorientujmy się dokładnie, co wchodzi w skład ceny testu. Nie czekaj, zadbaj o zdrowie swojego dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin