Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Łódź – skuteczne badanie prenatalne na zespół Downa

Test NIFTY Łódź – skuteczne badanie prenatalne na zespół Downa

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. W tym czasie zdrowie i dobro przyszłego dziecka stają się najważniejsze. Test NIFTY Łódź jest polecanym badaniem prenatalnym, które ma wysoką skuteczność dla trisomii 21. Szersza wersja badania – NIFTY pro bada 94 choroby genetyczne. W szybki i prosty sposób sprawdzimy stan zdrowia naszego dziecka jeszcze przed narodzinami. Dowiedz się więcej o NIFTY. Dlaczego warto wykonać ten test?

Czy test NIFTY Łódź wykryje zespół Downa?
Czy test NIFTY Łódź – czy analizuje wolne płodowe DNA?
Czy test NIFTY Łódź to precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży?
Test NIFTY Łódź – dlaczego warto wykonać?

Czy test NIFTY Łódź wykryje zespół Downa?

Test NIFTY Łódź jest badaniem na zespół Downa w ciąży. Czułość testu NIFTY pro dla trisomii 21 to ponad 99%. Dzięki analizie wolnego DNA płodowego (cffDNA) obecnego w krwi matki, specjaliści są w stanie ocenić ryzyko wystąpienia tego zespołu u nienarodzonego dziecka. Oprócz zespołu Downa badanie wykryje np. 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Wynik otrzymamy do 10 dni roboczych, jednak zwykle jest to 5-6 dni.

Czy test NIFTY Łódź – czy analizuje wolne płodowe DNA?

NIFTY analizuje wolne płodowe DNA (cffDNA). Próbka to krew mamy, w której krąży wolne płodowe DNA. Dzięki temu badanie jest nieinwazyjne i bezpieczne. Wszystkie badania NIPT charakteryzują się właśnie nieinwazyjnością. Dlaczego więc nie skorzystać z możliwości, które oferuje nam test. Badanie można wykonać od 10 tygodnia ciąży, co pozwala na wczesnym etapie uzyskać informacje o stanie zdrowia dziecka.

Czy test NIFTY Łódź to precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży?

Tak! Test NIFTY Łódź, Warszawa czy też każde inne miasto oferuje to precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży. Na terenie całej Polski znajduje się wiele placówek, które wykonują badania wolnego płodowego DNA. Dzięki nowoczesnej technologii już na wczesnym etapie ciąży możemy ocenić ryzyko wystąpienia u płodu chorób genetycznych. Badania NIPT są bardzo popularne.

Test NIFTY Łódź – dlaczego warto wykonać?

Warto wykonać badanie NIFTY pro ze względu na szeroki zakres i wysoką czułość. Wiarygodność testu NIFTY również jest wysoka. To niezwykle wartościowe narzędzie dla przyszłych rodziców. Pozwala na wczesne wykrycie aż 6 trisomii, w tym zespołu Downa. Badanie prenatalne NIFTY jest dobrym wyborem dla każdej mamy martwiącej się o zdrowie swojego nienarodzonego maluszka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin