Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Łódź to pewność dla przyszłych mam

Test NIFTY Łódź to pewność dla przyszłych mam

Ciąża to czas radosnego oczekiwania ale także być może zmartwień. Wiele przyszłych mam zastanawia się, czy na etapie ciąży można sprawdzić zdrowie dziecka? Na rynku dostępne są badania prenatalne, które w nieinwazyjny sposób ocenią ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Takim badaniem jest test NIFTY Łódź. Wybór testu prenatalnego nie jest łatwy. Sprawdźmy więc, czy test NIFTY jest warty uwagi.

Test NIFTY Łódź, czy wykrywa zespół Downa?
Test NIFTY Łódź, kiedy warto zrobić test NIFTY?
Czy test NIFTY Łódź jest polecany kobietom w ciąży po 40?
Test NIFTY Łódź – wiarygodność NIFTY pro

Test NIFTY Łódź, czy wykrywa zespół Downa?

Test NIFTY Łódź jest traktowany również jako badanie na zespół Downa w ciąży. NIFTY pro ma najszerszy zakres badanych chorób genetycznych – 94. W skład badanych chorób wchodzą trisomie 21, 18, 13, 9, 16 i 22. Test NIPT – NIFTY jest nowoczesnym i skutecznym testem przesiewowym, który wykrywa właśnie zespół Downa oraz inne wady genetyczne. Dzięki analizie wolnego płodowego DNA badanie NIFTY jest bezpieczne dla mamy i dziecka.

Test NIFTY Łódź, kiedy warto zrobić test NIFTY?

Ogromną zaletą tego testu jest możliwość wykonania od 10 tygodnia ciąży. Test NIFTY pro Łódź dostępny jest dla wszystkich przyszłych mam. Istnieją jednak wskazania do badania. To m.in. ciąża po 35 roku życia lub przeciwwskazania do wykonania innych inwazyjnych badań prenatalnych. Test NIFTY dostarcza nam cennych informacji o zdrowiu płodu.

Czy test NIFTY Łódź jest polecany kobietom w ciąży po 40?

Jednym ze wskazań do testu NIFTY Łódź jest właśnie ciąża po 40 roku życia. Wraz z wiekiem matki rośnie ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Dlatego na runku obecnie dostępnych jest wiele testów NIPT, które są nieinwazyjne. Przed obawami wykonania inwazyjnych badań prenatalnych możemy wykonać test prenatalny z krwi, jakim jest NIFTY. Badania genetyczne są pomocne i wartościowe dla przyszłych rodziców.

Test NIFTY Łódź – wiarygodność NIFTY pro

Wiarygodność testu NIFTY potwierdzona jest szeroką walidacją kliniczną i ogromną ilością wykonanych testów na całym świecie. NIFTY Pro to najbardziej zaawansowana wersja testu NIFTY z obecnie dostępnych badań NIPT. Rozszerzona wersja badania NIFTY posiada również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego oraz możliwość sprawdzenia płci dziecka na życzenie. Cena testu NIFTY nie jest zbyt wysoka, to około 2400 zł za NIFTY pro. Sprawdźmy dostępne oferty laboratoriów i wybierzmy odpowiednie badanie dla siebie.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin