Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Pruszków: nieinwazyjne badanie prenatalne dla bezpiecznej przyszłości

Test NIFTY Pruszków: nieinwazyjne badanie prenatalne dla bezpiecznej przyszłości

Dla każdej przyszłej mamy zdrowie jej dziecka jest najważniejsze. Dzięki badaniom prenatalnym możemy ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Przyszłe mamy mają do wyboru dużo testów prenatalnych – inwazyjnych oraz nieinwazyjnych. Test NIFTY Pruszków jest testem prenatalnym z krwi. Należy więc do grupy badań prenatalnych nieinwazyjnych. Uzyskanie ważnych informacji genetycznych o ich dziecku może mieć kluczowe znaczenie dla przebiegu ciąży.

Test NIFTY Pruszków jako badanie wolnego płodowego DNA
Test NIFTY Pruszków – od kiedy można zrobić badanie?
Dlaczego warto wykonać test NIFTY Pruszków, szczególnie NIFTY pro?
Test NIFTY Pruszków cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Test NIFTY Pruszków jako badanie wolnego płodowego DNA

Test NIFTY to zaawansowane badanie prenatalne, które za pomocą analizy wolnego płodowego DNA we krwi matki pozwala na wykrycie wielu chorób genetycznych. Test NIFTY Pruszków to badanie wolnego płodowego DNA. Wszystkie testy NIPT wykonują analizę cffDNA. Są więc nieinwazyjne, jednak będą różnić się zakresem badanych chorób, ceną oraz korzyściami. W Pruszkowie test NIFTY jest dostępny dla wszystkich przyszłych rodziców, którzy chcą sprawdzić zdrowie swojego dziecka. Na terenie całej Polski znajdziemy placówki oferujące to badanie.

Test NIFTY Pruszków – od kiedy można zrobić badanie?

Badanie NIFTY wykonuje się wtedy, kiedy cffDNA uzyskuje odpowiednie stężenie do wykonania testu. Od 10 tygodnia ciąży możemy wykonać test NIFTY w Pruszkowie. Już na wczesnym etapie ciąży test może ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Każda przyszła mama, która martwi się o zdrowie swojego dziecka może wykonać test NIFTY. Jednym ze wskazań do wykonania badania jest wiek ciąży. Kobieta w ciąży po 35 roku życia powinna wykonać badania prenatalne, np. NIFTY. Wraz z wiekiem mamy zwiększa się ryzyko do pojawienia się chorób genetycznych u płodu.

Dlaczego warto wykonać test NIFTY Pruszków, szczególnie NIFTY pro?

Oprócz standardowego testu NIFTY, w Pruszkowie i całej Polsce dostępny jest także test NIFTY Pro. Ma szerszy zakres badanych chorób. Sprawdza aż 94 choroby genetyczne i zawiera ubezpieczenie wyniku. Wysoką wiarygodność testu NIFTY potwierdzić może szeroka walidacja kliniczna. NIFTY wykonano już blisko 10 000 000 razy na całym świecie. Wykonanie testu NIFTY pro Puszków to inwestycja w spokój i bezpieczeństwo zarówno dziecka, jak i rodziców.

Test NIFTY Pruszków cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Test NIFTY Pruszków cena będzie porównywalna do badań wykonywanych w innych miastach. Jednak w zależności od wybranej wersji badania oraz laboratorium – koszt może być inny. Ceny testu NIFTY to około 2300 zł, a NIFTY pro ok. 2400 zł. Istnieją także inne badania NIPT, których zakres  oraz koszt jest odbiegający od testu NIFTY. Dlatego przyszli rodzice powinni dobrze zapoznać się z ofertą przed  podjęciem ostatecznej decyzji. Nieinwazyjność, bezpieczeństwo i dokładność tego badania sprawiają, że jest świetnym wyborem.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin