Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – odzyskaj spokój w ciąży z NIFTY

Test NIFTY Warszawa – odzyskaj spokój w ciąży z NIFTY

Test NIFTY Warszawa jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym, które jest dostępne w wielu placówkach na terenie całej Polski. Kobiety w ciąży szukają badania, które będzie dla nich najbardziej odpowiednie. NIFTY ma wiele zalet. Postaramy się przedstawić je w tym artykule. Test NIFTY stanowi kluczowy element w opiece prenatalnej, umożliwiając przyszłym rodzicom pozyskanie rzetelnych informacji na temat zdrowia ich nienarodzonego dziecka.

Test NIFTY Warszawa jako badanie wolnego płodowego DNA
Test NIFTY Warszawa – od kiedy można zrobić badanie?
Dlaczego warto wykonać test NIFTY Warszawa, szczególnie NIFTY pro?
Test NIFTY Warszawa cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Test NIFTY Warszawa jako badanie wolnego płodowego DNA

Test NIFTY jest nieinwazyjnym badaniem genetycznym, które bazuje na analizie wolnego płodowego DNA (cffDNA) w krwi matki. Dostępny w placówkach w Warszawie test NIFTY umożliwia wczesne wykrycie różnych chorób genetycznych np. zespół Downa. Nie ma tutaj żadnego ryzyka dla przyszłej mamy i dziecka, ponieważ próbką do badania jest jedynie krew mamy. Jest to badanie wolnego płodowego DNA,  które bada dużą liczbę chorób.

Test NIFTY Warszawa – od kiedy można zrobić badanie?

Test NIFTY Warszawa można zrobić już od 10 tygodnia ciąży. Jest to okres, w którym stężenie DNA dziecka jest już odpowiednie do przeprowadzenia badania. Zaleca się wykonanie badania do 24 tygodnia ciąży, jednak nie jest to ściśle określone. Chodzi tylko, aby przyszła mama miała czas na wykonanie innych dodatkowych badań  – jeżeli będą określone po otrzymaniu nieprawidłowego wyniku NIFTY.

Dlaczego warto wykonać test NIFTY Warszawa, szczególnie NIFTY pro?

Test NIFTY pro Warszawa gwarantuje nam wiarygodny wynik, nieinwazyjność oraz wysoką czułość. Wiele zalet ma ten test. W cenie testu NIFTY pro jest również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Jeżeli przyszła mama będzie miała taki życzenie, może poznać także płeć dziecka. NIFTY jest polecany dla kobiet w każdym wieku. Wskazaniem do wykonania badania jest np. ciąża po 35 roku życia. Pamiętajmy, że wraz z wiekiem mamy rośnie ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu.

Test NIFTY Warszawa cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Test NIFTY Warszawa cena może różnić się w zależności od placówki lub rzadziej lokalizacji. Każde badanie prenatalne ma swoją cenę. Warto porównać oferty kilku miejsc. Koszty badań NIPT mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Są to jednak testy nieinwazyjne, dlatego mamy decydują się na ich wykonanie. Uważa się, że test NIFTY jest ważnym elementem opieki prenatalnej. Skorzystajmy z możliwości, jakie mamy obecnie dostępne i sprawdźmy bezpiecznie zdrowie dziecka jeszcze przed jego narodzinami.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin