Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa: przewodnik po bezpiecznym badaniu prenatalnym

Test NIFTY Warszawa: przewodnik po bezpiecznym badaniu prenatalnym

Test NIFTY Warszawa oferuje przyszłym mamom dostęp do nowoczesnego badania prenatalnego, jakim jest NIFTY.  Badanie to zyskuje na popularności wśród przyszłych rodziców. Test ten, znany z wysokiej precyzji i bezpieczeństwa i pozwala na wykrycie potencjalnych nieprawidłowości genetycznych u płodu już we wczesnym etapie ciąży. Odpowiemy na najważniejsze pytania, które mogą pojawić się wśród przyszłych mam.

Ile chorób sprawdza test NIFTY Warszawa?
Czy test NIFTY Warszawa to bezpieczne badanie?
Kiedy można wykonać test NIFTY Warszawa?
Czy test NIFTY Warszawa zalecany jest wszystkim przyszłym mamom?

Ile chorób sprawdza test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY pro Warszawa jest w stanie ocenić ryzyko wystąpienia 94 chorób genetycznych. W zakres badania wchodzą trzy najczęściej występujące trisomie – zespół Downa, zespół Edwardsa oraz zespół Pataua. Dzięki szerokiemu zakresowi, NIFTY pro jest cennym narzędziem dla przyszłych rodziców, dającym wczesne informacje o zdrowiu genetycznym ich dziecka.

Czy test NIFTY Warszawa to bezpieczne badanie?

Test NIFTY jest uznawany za jedno z najbezpieczniejszych badań prenatalnych dostępnych na rynku. Jako nieinwazyjna metoda, polega na analizie wolnego DNA płodowego, które krąży we krwi przyszłej mamy. Do badania pobierana jest więc jedynie próbka krwi mamy. Wykonanie tego testu NIPT nie wiąże się z ryzykiem poronienia, jak w przypadki inwazyjnych badań prenatalnych, np. amniopunkcji.

Kiedy można wykonać test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Warszawa można wykonać już od 10. tygodnia ciąży, co stanowi jedną z jego głównych zalet. Wczesne przeprowadzenie badania pozwala na szybką identyfikację ewentualnych nieprawidłowości lub potwierdzenie ich braku. Warto pamiętać o wykonaniu badania prenatalnego, ponieważ pozwoli na sprawdzenie zdrowia dziecka już na wczesnym etapie ciąży.

Czy test NIFTY Warszawa zalecany jest wszystkim przyszłym mamom?

Test NIFTY w Warszawie jest bezpieczny i skuteczny. Badanie to jest szczególnie zalecane dla kobiet w ciąży po 35 roku życia. Jeżeli w rodzinie pojawiały się choroby genetyczne, również warto wykonać takie badanie wolnego płodowego DNA. Test NIFTY pro jest cennym źródłem informacji dla każdej przyszłej mamy, dając pewność i spokój w oczekiwaniu na narodziny dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin