Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Kiedy warto zdecydować się na test NIFTY Warszawa?

Kiedy warto zdecydować się na test NIFTY Warszawa?

Na rynku obecnie dostępnych jest wiele testów NIPT. Pomogą one przyszłym mamom rozwiać wątpliwości dotyczące zdrowia ich nienarodzonego dziecka. Test NIFTY Warszawa jest jednym z najczęściej wybieranych badań prenatalnych. Test ten jest nieinwazyjny i wysoce wiarygodny. Czy NIFTY wykrywa zespół Downa? Kiedy warto go zrobić?

Test NIFTY Warszawa, czy wykrywa zespół Downa?
Test NIFTY Warszawa, kiedy warto zrobić test NIFTY?
Czy test NIFTY Warszawa jest polecany kobietom w ciąży po 40?
Test NIFTY Warszawa – wiarygodność NIFTY pro

Test NIFTY Warszawa, czy wykrywa zespół Downa?

Tak, test NIFTY Warszawa jest również badaniem na zespół Downa w ciąży. Rozszerzona wersja testu, NIFTY pro bada aż 94 choroby genetyczne w tym trzy najczęstsze trisomie – zespół Downa, zespół Patau, zespół Edwardsa. Jest to najszerszy test NIPT z obecnie dostępnych na rynku. Badanie NIFTY ma bardzo wysoką czułość – dla trisomii 21 to ponad 99%. Metoda analizy wolnego płodowego DNA w sposób bezpieczny umożliwia ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych.

Test NIFTY Warszawa, kiedy warto zrobić test NIFTY?

Badanie NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Wskazaniem do wykonania badania jest ciąża po 35 roku życia, choroby genetyczne w rodzinie lub urodzenie dziecka dotkniętego chorobą, czy otrzymanie nieprawidłowego wyniku innych badań prenatalnych (np. zły wynik testu PAPP-a). Test NIFTY dostarcza cennych informacji, które pomagają w odpowiednim przygotowaniu się do narodzin dziecka.

Czy test NIFTY Warszawa jest polecany kobietom w ciąży po 40?

Każda kobieta w ciąży po 40 powinna rozważyć wykonanie testu NIFTY pro Warszawa. Wiek przyszłej mamy jest jednym ze wskazań do badania NIFTY. Powodem jest wyższe ryzyko chromosomalnych nieprawidłowości płodu, które rośnie wraz z wiekiem matki. Nieinwazyjne badania prenatalne są obecnie najczęściej wybierane.

Test NIFTY Warszawa – wiarygodność NIFTY pro

Wiarygodność testu NIFTY potwierdza ilość wykonanych badań – ponad 9 000 000 razy na całym świecie wykonano NIFTY. O wiarygodności świadczy również szeroka walidacja kliniczna. NIFTY Pro jest jednym z najbardziej zaufanych testów NIPT. Zalety badania to m.in. najszerszy zakres, ubezpieczenie, sprawdzenie płci dziecka na życzenie. Być może dlatego wiele przyszłych mam wybiera ten test. NIFTY Pro jest również rekomendowany przez specjalistów na całym świecie.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin