Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Tajemnice badania wolnego płodowego DNA – odkryj je!

Tajemnice badania wolnego płodowego DNA – odkryj je!

Kiedy jesteś w ciąży, każda informacja o Twoim nienarodzonym dziecku jest cenna. Dzięki postępowi w dziedzinie genetyki dostępne są nieinwazyjne badania prenatalne. Umożliwiają wgląd w geny Twojego dziecka jeszcze przed narodzinami.  Badania wolnego płodowego DNA są bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy i maluszka. Jednym z badań wolnego płodowego DNA jest test NIFTY. Sprawdźmy jakie inne badania wolnego płodowego DNA z krwi matki są dostępne na rynku oraz dlaczego NIFTY pro jest najszerszym testem.

Jakie badania wolnego płodowego DNA są obecnie dostępne na rynku?
Badania wolnego płodowego DNA, czy cffDNA to materiał genetyczny dziecka?
Badania wolnego płodowego DNA, czy test NIFTY pro jest również takim badaniem?
Badania wolnego płodowego DNA Warszawa, gdzie zrobić?

Jakie badania wolnego płodowego DNA są obecnie dostępne na rynku?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele badań wolnego płodowego DNA. Analiza wolnego płodowego DNA jest w pełni bezpieczna i nieinwazyjna ale również skuteczna. Testy wolnego płodowego DNA, które możesz wybrać to m.in. test NIFTY pro, test Sanco, test Harmony, czy Veracity. Najszerszy zakres wśród tych testów ma badanie NFTY pro. Jego zakres obejmuje 94 choroby genetyczne.

Badania wolnego płodowego DNA, czy cffDNA to materiał genetyczny dziecka?

CffDNA, czyli inaczej wolne płodowe DNA podlega analizie w badaniach wolnego płodowego DNA. Dzięki temu możliwa jest nieinwazyjna diagnostyka prenatalna. CffDNA jest materiałem genetycznym płodu. To fragmenty DNA płodu, które krążą we krwi przyszłej mamy. Nieinwazyjne procedury polecane są kobietom w zaawansowanym wieku ale również ciąża po 35 roku życia jest wskazaniem do wykonania takiego badania.

Badania wolnego płodowego DNA, czy test NIFTY pro jest również takim badaniem?

Tak, test NIFTY pro jest badaniem wolnego płodowego DNA. Badanie prenatalne NIFTY pro ma najszerszy zakres. Bada aż 94 choroby genetyczne – w tym trzy najczęstsze trisomie (zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau). Oceniane jest ryzyko wystąpienia ewentualnych chorób genetycznych u płodu. Badanie NIFTY jest bardzo dokładne. Rozszerzona wersja ma wysoką czułość, dla trisomii 21 to ponad 99%.

Badania wolnego płodowego DNA Warszawa, gdzie zrobić?

Badania wolnego płodowego DNA Warszawa? Tak, w tym mieście również wykonasz ten test prenatalny z krwi. Warto zapoznać się dokładnie z ofertą laboratorium i sprawdzić, jakie możliwości oferuje. Cena testu NIFTY pro to około 2400 zł, może jednak różnić się względem np. placówki. W trakcie ciąży warto zadbać kompleksowo o zdrowie maluszka. Jest to możliwe właśnie dzięki nieinwazyjnym badaniom prenatalnym.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin