Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Kraków – bezpieczne i pewne badanie prenatalne

Test NIFTY Kraków – bezpieczne i pewne badanie prenatalne

Wiedza o zdrowiu naszego nienarodzonego dziecka jest ważnym aspektem ciąży. Możemy sprawdzić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu wykonując badania prenatalne. Test NIFTY Kraków oferuje rodzicom nieinwazyjne prenatalne badanie genetyczne. Czy jest polecane kobietom w ciąży po 40? Czy badanie wykryje zespół Downa? W tym artykule zapoznamy się bardziej z tym testem NIPT.

Test NIFTY Kraków, czy wykrywa zespół Downa?
Test NIFTY Kraków, kiedy warto zrobić test NIFTY?
Czy test NIFTY Kraków jest polecany kobietom w ciąży po 40?
Test NIFTY Kraków – wiarygodność NIFTY pro

Test NIFTY Kraków, czy wykrywa zespół Downa?

Test NIFTY Kraków dostępny jest również w okolicach tego miasta, również na terenie całej Polski. Rozszerzona wersja, NIFTY pro ma najszerszy zakres badanych chorób genetycznych z obecnie dostępnych badań NIPT. Wykrywa również zespół Downa, czułość to ponad 99%. Jest skutecznym narzędziem. Dzięki zaawansowanej technologii sekwencjonowania nowej generacji (NGS), test jest w stanie z dużą precyzją analizować wolne DNA płodowe (cffDNA) krążące we krwi matki. Badanie NIFTY jest nieinwazyjne i bezpieczne dla przyszłej mamy i jej nienarodzonego dziecka.

Test NIFTY Kraków, kiedy warto zrobić test NIFTY?

Test NIFTY Kraków można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Ilość DNA dziecka jest wtedy optymalna, aby przeprowadzić badanie. Wynik testu NIFTY otrzymamy do 10 dni roboczych, może być to jednak szybciej. Badania prenatalne są kluczem do poznania stanu zdrowia dziecka jeszcze na etapie ciąży.

Czy test NIFTY Kraków jest polecany kobietom w ciąży po 40?

Tak, test NIFTY pro Kraków jest polecany kobietom w ciąży po 40. Innym wskazaniem do wykonania tego badania NIPT jest przeciwwskazanie do wykonania innych badań prenatalnych lub nieprawidłowy wynik innych testów np. zły wynik testu PAPP-a. Na rynku dostępnych jest wiele badań NIPT i nie tylko. Warto wybrać odpowiedni test dla siebie.

Test NIFTY Kraków – wiarygodność NIFTY pro

Wiarygodność testu NIFTY potwierdzona jest szeroką walidacją kliniczną. NIFTY na całym świecie wykonano już ponad 9 000 000 razy. Test NIFTY Kraków cena nie jest bardzo wygórowana – to ok. 2400 zł za NIFTY pro. Zawarte ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego oraz możliwość określenie płci dziecka na życzenie – to z pewnością zalety tego badania. Jest bezpiecznym, nieinwazyjnym i wiarygodnym narzędziem.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin