Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Kraków – precyzyjne i dokładne badanie dla kobiet w ciąży

Test NIFTY Kraków – precyzyjne i dokładne badanie dla kobiet w ciąży

Dlaczego warto wykonywać badania prenatalne? Na wczesnym etapie możemy ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Szczególnie polecane są badania NIPT, które w nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny sposób dokonują analizy wolnego płodowego DNA. Test NIFTY Kraków sprawdza również zespół Downa. Dlatego mamy decydują się na badanie NIFTY. Test dostępy jest na terenie całej Polski. Sprawdź dlaczego warto go wykonać.

Czy test NIFTY Kraków wykryje zespół Downa?
Czy test NIFTY Kraków – czy analizuje wolne płodowe DNA?
Czy test NIFTY Kraków to precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży?
Test NIFTY Kraków – dlaczego warto wykonać?

Czy test NIFTY Kraków wykryje zespół Downa?

Test NIFTY Kraków, szczególnie NIFTY pro ma bardzo szeroki zakres badanych chorób, aż 94. NIFTY jest jednym z najbardziej zaawansowanych testów prenatalnych. Pozwalają na wykrycie Zespołu Downa u nienarodzonego dziecka. Analizowane jest wolne płodowe DNA, które krąży we krwi mamy. Dzięki temu badanie jest bezpieczne dla mamy i dziecka. Nie wiąże się z ryzykiem poronienia, ponieważ próbką do badania jest tylko krew matki.

Czy test NIFTY Kraków – czy analizuje wolne płodowe DNA?

W badaniu NIFTY analizowane jest wolne płodowe DNA, w skrócie cffDNA. Test NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Gdzie zrobić test NIFTY? Na terenie całej Polski znajdują się placówki, które oferują badanie. Test NIFTY Kraków, Warszawa, Poznań lub inne miejscowości – każda z nich z pewnością umożliwi wykonanie i pobranie na miejscu lub w domu.

Czy test NIFTY Kraków to precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży?

Test NIFTY to test prenatalny z krwi o bardzo wysokiej czułości. Dla trisomii 21. badanie NIFTY pro ma wysoką czułość ponad 99%. Dlatego nazywane jest badaniem na zespół Downa w ciąży. Z pewnością wiele mam określi test NIFTY pro Kraków jako precyzyjne badanie w ciąży. Co wykrywa test NIFTY? Zakres NIFTY pro jest bardzo szeroki. Test określany jest jako najszersze badanie prenatalne.

Test NIFTY Kraków – dlaczego warto wykonać?

Decydując się na test NIFTY w Krakowie zyskujesz pewność i spokój. To badanie pozwala na wczesne wykrycie wielu zaburzeń genetycznych. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze – dlatego zastanów się, czy warto wykonać NIFTY pro. Możesz także sprawdzić płeć dziecka na życzenie a w cenie jest ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Ponieważ ryzyko zespołu Downa rośnie wraz z wiekiem mamy, warto wykonać test w ciąży po 35 roku życia.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin