Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Poznań: Wartość dla kobiet w ciąży

Test NIFTY Poznań: Wartość dla kobiet w ciąży

Dla wielu przyszłych mam szczególnie po 40 roku życia badania prenatalne są istotną kwestią. Na rynku dostępnych jest wiele testów inwazyjnych oraz nieinwazyjnych. Grupa testów NIPT zasługuje na uwagę. Są to badania, które w sposób nieinwazyjny i bezpieczny sprawdzą ryzyko wad genetycznych u płodu. Test NIFTY Poznań jest jednym z nich. Czy wykryje zespół Downa? Czy jest warty swojej ceny?

Test NIFTY Poznań, czy wykrywa zespół Downa?
Test NIFTY Poznań, kiedy warto zrobić test NIFTY?
Czy test NIFTY Poznań jest polecany kobietom w ciąży po 40?
Test NIFTY Poznań – wiarygodność NIFTY pro

Test NIFTY Poznań, czy wykrywa zespół Downa?

Test NIFTY dostępny jest na terenie całej Polski. Wiele placówek oferuje możliwość wykonania tego badania NIPT. Test NIFTY Poznań – w tym mieście także możemy zlecić jego wykonanie. To zaawansowany test prenatalny z krwi, który może wykonać każda przyszła mama. Najszerszy zakres z obecnie dostępnych nieinwazyjnych badań prenatalnych ma test NIFTY pro. Bada aż 94 choroby genetyczne, w tym zespół Downa. Jest traktowany również jako badanie na zespół Downa w ciąży i nie tylko. Dzięki analizie wolnego płodowego DNA (cffDNA) badanie jest bezpieczne dla przyszłej mamy i jej nienarodzonego dziecka. Do badania pobierana jest próbka krwi z żyły odłokciowej matki. Czułość badania NIFTY pro w przypadku trisomii 21 to ponad 99%.

Test NIFTY Poznań, kiedy warto zrobić test NIFTY?

Test NIFTY Poznań można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Wtedy ilość DNA dziecka jest wystarczająca do przeprowadzenia badania. Wynik testu NIFTY otrzymamy do 10 dni roboczych. Zwykle jest to szybciej, 5-6 dni. Wato wykonać test NIFTY pro ze względu na najszerszy zakres badanych chorób genetycznych.

Czy test NIFTY Poznań jest polecany kobietom w ciąży po 40?

Tak, test NIFTY pro Poznań jest polecany kobietom w ciąży po 40. Każda mama, która planuje późne macierzyństwo powinna przemyśleć kwestię badań prenatalnych. Wraz z wiekiem matki rośnie ryzyko chorób genetycznych. Możemy sprawdzić stan zdrowia naszej pociechy jeszcze na etapie ciąży. Innym wskazaniem do wykonania NIFTY jest otrzymanie złego wyniku testu PAPP-a.

Test NIFTY Poznań – wiarygodność NIFTY pro

Wiarygodność testu NIFTY pro jest niezwykle wysoka. Czułość dla zespołu Downa to ponad 99%. Koszt badania nie jest zbyt wysoki – jak na możliwości, które oferuje. Cena testu NIFTY to ok. 2300zł, a NIFTY pro 2400 zł. Test NIFTY Poznań wykonamy m.in. ul. Kaspra Drużbickiego, ul. Dąbrowskiego 75 lok 7 i 8.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin