Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa jako kompleksowe badanie na zespół Downa w ciąży

Test NIFTY Warszawa jako kompleksowe badanie na zespół Downa w ciąży

Planowanie rodziny wiąże się z wielką odpowiedzialnością. W trakcie ciąży zdrowie nienarodzonego jeszcze dziecka spędza przyszłym rodzicom sen z powiek. Dlatego szeroko dostępne są genetyczne badania prenatalne. Bezpieczne dla mamy i jej maluszka. Test NIFTY Warszawa jest jednym z badań, które charakteryzuje się wysoką czułością i szerokim zakresem wykrywanych chorób. Badanie pozwala na wczesnym etapie wykryć zaburzenia genetyczne. Dostarczając tym samym cennych informacji, które mogą okazać się kluczowe dla zdrowia naszego dziecka.

Czy test NIFTY Warszawa wykryje zespół Downa?
Czy test NIFTY Warszawa – czy analizuje wolne płodowe DNA?
Czy test NIFTY Warszawa to precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży?
Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać?

Czy test NIFTY Warszawa wykryje zespół Downa?

Test NIFTY Warszawa jest również badaniem na zespół Downa w ciąży. Rozszerzona wersja badania, NIFTY pro ma bardzo wysoką czułość dla trisomii 21. To ponad 99%. NIFTY analizuje wolne płodowe DNA (cffDNA), które krąży w krwiobiegu matki. Poszarpane fragmenty DNA dziecka przenikają przez łożysko. Zaawansowane badanie prenatalne takie jak test NIFTY Pro Warszawa można wykonać również w okolicy ale także na terenie całej Polski. Wiele laboratoriów oferuje ten test.

Czy test NIFTY Warszawa – czy analizuje wolne płodowe DNA?

Próbką do badania NIFTY jest krew matki. W niej krąży wolne płodowe DNA, które podlega analizie. Test jest więc badaniem wolnego płodowego DNA. Bezpieczeństwo tego testu to z pewnością ogromna zaleta. Nie wiąże się z ryzykiem poronienia, jak w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych (amniopunkcji). Pobranie próbki krwi może odbyć się na miejscu w placówce lub w domu – korzystając z usługi pielęgniarki mobilnej.

Czy test NIFTY Warszawa to precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży?

Test NIFTY jest badaniem NIPT. Pozwala na wczesne i precyzyjne wykrycie wielu zaburzeń – takich jak Zespół Downa, Zespół Edwardsa czy Zespół Patau. Wskazaniem do badania jest np. ciąża po 35 roku życia lub nieprawidłowy wynik innych badań prenatalnych. Jednym z przeciwwskazań do tego badania jest ciąża trojacza. Test NIFTY Warszawa jest bardzo dokładny. Można go określić jako precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży.

Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać?

NIFTY ma wiele zalet. Szczególnie NIFTY pro Warszawa jest częstym wyborem wśród przyszłych mam. Ale dlaczego warto wykonać ten test? Jest nieinwazyjny, bezpieczny, dokładny, czuły i wiarygodny. W cenie testu NIFTY pro zawarte jest również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Na życzenie można także określić płeć dziecka. Pamiętajmy jednak o konsultacji wyniku z genetykiem. Być może laboratorium zaoferuje taką konsultację w cenie badania.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin