Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa: przewodnik po nieinwazyjnym badaniu

Test NIFTY Warszawa: przewodnik po nieinwazyjnym badaniu

Test NIFTY Warszawa to szerokie badanie prenatalne, które wykonuje się z próbki krwi przyszłej mamy. Analizie podlega wolne płodowe DNA, a test jest całkowicie bezpieczny i bardzo dokładny. Takie badanie wolnego DNA płodu wykonuje wiele przyszłych mam. Ten rodzaj badania, należący do grupy NIPT, umożliwia wczesne wykrycie potencjalnych nieprawidłowości genetycznych płodu bez ryzyka dla zdrowia mamy i dziecka. W niniejszym artykule przybliżymy informacje na temat tego, dla kogo przeznaczone jest badanie, jakie są jego główne zalety.

Test NIFTY Warszawa – dla kogo badanie?
Test NIFTY Warszawa – zalety
Test NIFTY Warszawa – zakres badania
Test NIFTY Warszawa – ceny testów NIPT

Test NIFTY Warszawa – dla kogo badanie?

Test NIFTY jest szczególnie polecany przyszłym mamom, które znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia wad genetycznych u płodu. Obejmuje to między innymi kobiety w ciąży po 35. roku życia, z historią chorób genetycznych oraz przypadki, gdzie wcześniejsze badania prenatalne wykazały potencjalne nieprawidłowości. Badanie NIFTY jest również dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie dodatkowy spokój dotyczący zdrowia ich przyszłego dziecka.

Test NIFTY Warszawa – zalety

Test NIFTY pro Warszawa, jego główna zaletą jest nieinwazyjny charakter, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Test NIFTY pro polega na analizie próbki krwi pobranej od przyszłej mamy, co minimalizuje ryzyko powikłań związanych z inwazyjnymi metodami diagnostycznymi, takimi jak amniopunkcja. Ponadto, test NIFTY pro charakteryzuje się wysoką skutecznością w wykrywaniu ryzyka zespołu Downa. Oprócz tego bada również inne nieprawidłowości, a także płeć dziecka na życzenie.

Test NIFTY Warszawa – zakres badania

Test NIFTY warszawa analizuje wolne DNA płodowe, które krąży w krwi przyszłej mamy, aby zidentyfikować potencjalne nieprawidłowości chromosomowe płodu. Obejmuje to nie tylko najczęściej występujące trisomie, ale w zależności od wybranej wersji testu, może również obejmować szerszy zakres zaburzeń genetycznych. To czyni go jednym z najbardziej kompleksowych badań prenatalnych dostępnych na rynku.

Test NIFTY Warszawa – ceny testów NIPT

Test NIFTY Warszawa cena waha się w zależności od placówki oraz wybranego rodzaju testu NIFTY. Średnio test NIFTY pro kosztuje około 2400 zł. Czasami laboratoria udostępniają zniżkę na badanie NIFTY. Jest to inwestycja w spokój i bezpieczeństwo zarówno dla przyszłej mamy oraz płodu. Warto pamiętać, że badania prenatalne, takie jak testy NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Testy NIPT porównanie, warto sprawdzić również inne możliwości i wybrać badanie, które będzie najbardziej odpowiadało przyszłej mamie.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin