Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Wrocław: kompleksowy test dostępny dla przyszłych Mam

Test NIFTY Wrocław: kompleksowy test dostępny dla przyszłych Mam

Test NIFTY Wrocław jest nieinwazyjnym badaniem wolnego DNA płodu, który wybiera duża ilość przyszłych mam. Badania prenatalne NIPT cieszą się dużym powodzeniem. Testy są nieinwazyjne, bezpieczne, wiarygodne i dokładne. Dlatego kobiety decydują się na ich wykonanie. Testy NIPT porównanie – warto sprawdzić oferty różnych badań, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Badanie NIFTY umożliwia wykrywanie ryzyka genetycznych nieprawidłowości płodu już we wczesnym etapie ciąży. Kiedy zrobić test NIFTY? Badanie można wykonać już od 10 tygodnia ciąży Dla kogo przeznaczony jest test NIFTY oraz jakie przynosi korzyści?

Test NIFTY Wrocław – dla kogo badanie?
Test NIFTY Wrocław – zalety
Test NIFTY Wrocław – zakres badania
Test NIFTY Wrocław – ceny testów NIPT

Test NIFTY Wrocław – dla kogo badanie?

Test NIFTY Wrocław jest rekomendowany przede wszystkim dla ciężarnych, które znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka genetycznego. Dotyczy to szczególnie kobiet w ciąży po 35. roku życia. Jeżeli ciężarna otrzymała nieprawidłowy wynik innych badań prenatalnych, również powinna zastanowić się nad wykonaniem testu NIFTY pro. To kolejne ze wskazań do badania NIFTY. Oczywiście każda przyszła mama, która martwi się o zdrowie swojego maluszka, może wykonać test NIFTY we Wrocławiu, jak również w innych placówkach rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Test NIFTY Wrocław – zalety

Główną zaletą testu NIFTY jest jego nieinwazyjność, co oznacza, że jest całkowicie bezpieczny zarówno dla mami i dla płodu. Badanie polega na analizie próbki krwi przyszłej mamy, co eliminuje ryzyko związane z tradycyjnymi, inwazyjnymi metodami diagnozy prenatalnej. Test ten charakteryzuje się także wysoką dokładnością w wykrywaniu takich zaburzeń jak zespół Downa, zespół Edwardsa i zespół Pataua oraz innych trisomii i nieprawidłowości chromosomalnych. Test NIFYT pro, najwyższą czułość ma dla trisomii 21., ponad 99%.

Test NIFTY Wrocław – zakres badania

Test NIFTY pro Wrocław pozwala na szeroką analizę genetyczną, identyfikując nie tylko najczęściej występujące trisomie chromosomów, ale również inne potencjalne nieprawidłowości genetyczne, w zależności od wybranej wersji testu. Dzięki zaawansowanej technologii sekwencjonowania, możliwe jest również określenie płci dziecka, co jest dodatkową informacją dostępną na życzenie rodziców.

Test NIFTY Wrocław – ceny testów NIPT

Cena testu NIFTY we Wrocławiu może różnić się w zależności od laboratorium. Ponieważ na rynku dostępne są różne rodzaje testu NIFTY, każde z nich ma inną cenę. Zazwyczaj cena testu NIFTY waha się od 1800 zł do 2500 zł, co obejmuje pobranie próbki, analizę i konsultację nieprawidłowych wyników. Test NIFTY we Wrocławiu stanowi doskonałą opcję dla przyszłych rodziców, którzy chcą skorzystać z nowoczesnej, przesiewowej diagnostyki prenatalnej.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin