❤❤❤ Test NIFTY Bielsko-Biała-najszybsze terminy 📆 | Badanie NIFTY Pro
Zapytaj o badanie:
Pon-pt. 7.00-22.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

Test NIFTY pro Bielsko-Biała – pewny wynik, krótkie terminy!

Najczęściej wybierany nieinwazyjny test prenatalny – ponad 3 000 000 testów wykonanych na całym świecie.

Test NIFTY pro jest aktualnie najszerszym nieinwazyjnym badaniem prenatalnym w Polsce. Poza chorobami genetycznymi, które wykrywają wszystkie testy typu NIPT (zespół Downa, Edwardsa czy Patau) test NIFTY pro wykrywa również 88 innych chorób, występujących nawet częściej u dzieci matek przed 40. rokiem życia niż zespół Downa.

Spis treści: 

Co dokładnie wykrywa test NIFTY pro
Test NIFTY pro Bielsko-Biała – wykonaj go w autoryzowanym punkcie pobrań
Test Nifty pro Bielsko-Biała – jak się przygotować do badania?
Zalety testu NIFTY pro
Porozmawiaj o badaniu z konsultantem medycznym testu NIFTY pro

Co dokładnie wykrywa test NIFTY pro:

  • 6 trisomii: 21 – zespół Downa., 18 – zespół Edwardsa., 13 – zespół Patau oraz trisomie 9., 16. i 22. chromosomu
  • 84 mikrodelecje / mikroduplikacje – pomimo tego, że określa się je jako rzadkie, to w rzeczywistości u dzieci matek przed 40. rokiem życia występują częściej niż zespół Downa
  • 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci – zespół Turnera, zespół Klinefeltera, zespół XXX, zespół XYY

WAŻNE: Badanie NIFTY pro jest obecnie jedynym nieinwazyjnym testem prenatalnym, w którym pacjentce przysługuje ubezpieczenie w razie fałszywie negatywnego wyniku (wynik testu nie wskazuje choroby, a dziecko mimo to rodzi się chore). Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, kobiecie będzie należeć się odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Ubezpieczenie jest bezpłatne.

Test NIFTY pro Bielsko-Biała – wykonaj go w autoryzowanym punkcie pobrań:

Autoryzowany punkt NIFTY pro Bielsko-Biała:
ul. Pszenna 11
43–300 Bielsko-Biała
Telefon:
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 9:00-16:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do niedzieli od godziny 8.00 do 21.00.
.Punkt pobrań obsługuje miasta: Bielsko-Biała, Andrychów, Kęty, Czechowice-Dziedzice.

Test NIFTY pro Bielsko-Biała – jak się przygotować do badania?

Test NIFTY pro jest badaniem nieinwazyjnym i całkowicie bezpiecznym. Zlecić go można już od 10 tygodnia ciaży, jednak sam termin można ustalić wcześniej. Pobranie próbki do testu NIFTY pro wygląda jak zwykła morfologia. Kobieta nie musi być na czczo.

Zalety testu NIFTY pro:


Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje test NIFTY?

Za realizację testu NIFTY zapłacisz 2397 zł. Cena ta obejmuje analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej, wynik w języku polskim i/lub angielskim, oraz zwrot części poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych, tzn. amniopunkcji. Uwzględnia ona również ubezpieczenie na wypadek uzyskania wyniku fałszywie negatywnego. W tej sytuacji pacjentka otrzymuje odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Można skorzystać z systemu ratalnego. Więcej…  

Czy test NIFTY to to samo co amniopunkcja?

Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym z kolei amniopunkcja jest testem diagnostycznym. Oznacza to, że jeśli test NIFTY wskaże ryzyko wystąpienia trisomii, należy wykonać amniopunkcję w celu potwierdzenia diagnozy. Niemniej jednak test NIFTY jest najczulszym i najbardziej pewnym przesiewowym badaniem prenatalnym. Wiele pacjentek decyduje się więc na test NIFTY w sytuacji, gdy wynik testu PAPP-A jest nieprawidłowy.

Ile się czeka na wynik badania?

Na wynik testu oczekuje się 10 dni roboczych.

zobacz więcej pytań

Dowiedz się więcej:


Zarezerwuj termin
Zadzwoń teraz