❤❤❤ Test NIFTY Pro Elbląg Nowość | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
badanienifty.pl Test NIFTY Pro Hrubieszów

Test NIFTY Pro Hrubieszów

Najczęściej wybierane nieinwazyjne badanie prenatalne – ponad 3 000 000 testów wykonanych na całym świecie.

Badanie NIFTY pro jest nieinwazyjnym testem prenatalnym o najszerszym zakresie, dostępnym w Polsce. Poza standardowym zakresem chorób, które znajdziemy praktycznie w każdym tego typu badaniu, czyli zespołu Downa, Edwardsa i Patau, test NIFTY Pro wykrywa dodatkowo aż 88 rzadszych chorób.

Spis treści:
Co wykrywa test NIFTY Pro?
Test NIFTY Pro Hrubieszów – adres autoryzowanej placówki
Test NIFTY Pro w Hrubieszów – przygotowanie do badania
Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY Pro
Zapytaj o NIFTY Pro opiekuna badania

Zakres testu NIFTY pro obejmuje:

  • 6 trisomii: 21 – zespół Downa, 18 – zespół Edwardsa, 13 – zespół Patau oraz trisomie 9., 16. i 22. chromosomu
  • 84 mikrodelecje / mikroduplikacje – choć wydaje się, że są one rzadkie, to u dzieci matek przed 40. rokiem życia występują one częściej niż Zespół Downa
  • 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci – zespół Turnera, zespół Klinefeltera, zespół XXX, zespół XYY

WAŻNE: Test NIFTY pro to jedyny nieinwazyjny test prenatalny, w którym pacjentkę obejmuje się specjalnym ubezpieczeniem na wypadek otrzymania wyniku fałszywie negatywnego (wynik badania nie wskazuje choroby, a dziecko mimo to rodzi się z którąś z badanych chorób). Wówczas otrzyma ona odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Ubezpieczenie jest bezpłatne.

Test NIFTY Hrubieszów – adres

Autoryzowany punkt NIFTY Hrubieszów

ul. Leśmiana 28

22–500 Hrubieszów

Telefon:
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 9:00-16:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do niedzieli od godziny 8.00 do 21.00.

Punkt pobrań obsługuje miasta: Hrubieszów, Białopole, Werbkowice.

Test NIFTY Pro Hrubieszów – jak się przygotować do badania?

Test NIFTY pro należy do badań całkowicie bezpiecznych i nieinwazyjnych. Badanie to jest dostępne od 10 tygodnia ciąży, ale termin można ustalić już wcześniej. Próbkę do badania stanowi krew z żyły odłokciowej – tak samo jak do zwykłej morfologii. Na badanie nie trzeba przychodzić na czczo.

Zalety badania NIFTY Pro:

test nifty hrubieszów, test nifty pro hrubieszów, badanie nifty hrubieszów, badanie nifty pro hrubieszów

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje test NIFTY?

Całkowity koszt testu NIFTY wynosi 2397 zł. Cena ta uwzględnia: analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej, wynik w języku polskim i/lub angielskim, oraz zwrot części poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych tzn. amniopunkcji. W cenie testu NIFTY pro jest również ubezpieczenie na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego. Pacjentka otrzymuje wówczas odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Badanie można opłacić w ratach. Więcej o ubezpieczeniu…  

Czy test NIFTY to jest to samo co amniopunkcja?

Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym natomiast amniopunkcja to test diagnostyczny. Co to oznacza? W przypadku kiedy test NIFTY wskaże ryzyko wystąpienia trisomii, rekomendowane jest wykonanie amniopunkcji w celu potwierdzenia diagnozy. Niemniej jednak test NIFTY jest najczulszym i najbardziej pewnym przesiewowym badaniem prenatalnym. Wiele pacjentek decyduje się więc na test NIFTY w sytuacji, gdy wynik testu PAPP-A jest nieprawidłowy.

Ile się czeka na wynik badania?

Na wynik testu oczekuje się 10 dni roboczych.

zobacz więcej pytań

Dowiedz się więcej:


Dlaczego warto wybrać test NIFTY pro

Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz