❤❤❤ Test NIFTY Kutno - najszybsze terminy 📆 | Badanie NIFTY Pro
Zapytaj o badanie:
Pon-pt. 7.00-22.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

Test NIFTY pro Kutno – dostępny już od 10. tygodnia ciąży!

Najczęściej wybierany nieinwazyjny test prenatalny – ponad 3 000 000 testów wykonanych na całym świecie.

Test NIFTY pro ma obecnie najszerszy zakres spośród wszystkich nieinwazyjnych testów prenatalnych dostępnych w Polsce. Poza podstawowym zakresem chorób, które znajdziemy praktycznie w każdym tego typu badaniu, czyli zespołu Downa, Edwardsa i Patau, test NIFTY pro wykrywa dodatkowo aż 88 rzadszych chorób.

Spis treści: 

Co dokładnie wykrywa test NIFTY pro
Test NIFTY pro Kutno – wykonaj go w autoryzowanym punkcie pobrań
Test NIFTY pro Kutno – jak przygotować się do badania
Zalety testu NIFTY pro
Porozmawiaj o badaniu z konsultantem testu NIFTY pro

Co dokładnie wykrywa test NIFTY pro:

  • 6 trisomii: 21 – zespół Downa., 18 – zespół Edwardsa., 13 – zespół Patau oraz trisomie 9., 16. i 22. chromosomu
  • 84 mikrodelecje / mikroduplikacje – choć wydaje się, że są one rzadkie, to u dzieci matek przed 40. rokiem życia występują one częściej niż Zespół Downa
  • 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci – zespół Turnera, zespół Klinefeltera, zespół XXX, zespół XYY

WAŻNE: Test NIFTY pro to jedyny nieinwazyjny test prenatalny, w którym pacjentce przysługuje specjalne ubezpieczenie w razie uzyskania wyniku fałszywie negatywnego (wynik badania nie wskazuje choroby, a dziecko mimo to rodzi się z którąś z badanych chorób). W takim przypadku kobieta otrzymuje ubezpieczenie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Ubezpieczenie to jest bezpłatne.

Test NIFTY pro Kutno – wykonaj go w autoryzowanym punkcie pobrań:

Autoryzowany punkt NIFTY pro Kutno:
ul. Sienkiewicza 16
99–300 Kutno
Telefon:
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 9:00-16:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do niedzieli od godziny 8.00 do 21.00.
.Punkt pobrań obsługuje miasta: Kutno, Gostynin, Łęczyca, Żychlin.

Test NIFTY pro Kutno – jak przygotować się do badania?

Test NIFTY pro jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Badanie można wykonać, gdy ciąża osiągnie 10 tydzień, jednak sam termin można ustalić wcześniej. Próbkę do badania pobiera się jak do zwykłej morfologii, a stanowi ją krew z żyły odłokciowej. Na badanie nie trzeba przychodzić na czczo.

Zalety testu NIFTY pro:

test nifty kutno, test nifty pro kutno, badanie nifty kutno, badanie nifty pro kutno

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje test NIFTY?

Całkowity koszt testu NIFTY to 2397 zł. Cena ta obejmuje: analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej, wynik w języku polskim i/lub angielskim, oraz zwrot części poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych tzn. amniopunkcji. Koszt testu NIFTY pro obejmuje również ubezpieczenie na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego. Pacjentka otrzymuje wówczas odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Można skorzystać z systemu ratalnego. Więcej…  

Czy test NIFTY to jest to samo co amniopunkcja?

Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym, z kolei amniopunkcja diagnostycznym. Co to oznacza? W przypadku kiedy test NIFTY stwierdzi ryzyko wystąpienia trisomii, rekomendowane jest wykonanie amniopunkcji, która potwierdzi diagnozę. Nie zmienia to jednak faktu, że test NIFTY jest najczulszym i najpewniejszym przesiewowym badaniem prenatalnym. Wiele pacjentek decyduje się go wykonać, gdy otrzyma nieprawidłowy wynik testu PAPP-A.

Ile się czeka na wynik badania?

Wynik testu NIFTY pro jest gotowy po 10 dniach roboczych.

zobacz więcej pytań

Dowiedz się więcej:


Zarezerwuj termin
Zadzwoń teraz